Client Executive Partner
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, Województwo mazowieckie, Polska
B2Bnetwork
26. 9. 2024

B2Bnetwork to dynamicznie rozwijająca się firma specjalizująca się w outsourcingu oraz sprzedaży usług IT. Obsługujemy szeroką gamę klientów B2B, dostarczając nowoczesne rozwiązania technologiczne na najwyższym poziomie. W związku z rozwojem poszukujemy doświadczonej osoby na stanowisko Client Executive Partner.

Twój zakres obowiązków:

  • Aktywne pozyskiwanie i budowanie relacji z klientami z sektora B2B w zakresie outsourcingu i sprzedaży usług IT.
  • Zarządzanie relacjami z istniejącymi partnerami biznesowymi oraz dbanie o ich rozwój.
  • Tworzenie i negocjowanie ofert handlowych dostosowanych do indywidualnych potrzeb klientów.
  • Analiza potrzeb biznesowych klientów oraz doradztwo w zakresie rozwiązań IT.
  • Monitorowanie rynku i trendów technologicznych oraz reagowanie na zmieniające się potrzeby klientów.
  • Współpraca z działem technicznym i operacyjnym w celu dostarczenia optymalnych rozwiązań dla klientów.
  • Realizacja celów sprzedażowych oraz raportowanie wyników sprzedaży do zarządu.

Nasze wymagania:

  • Minimum 3-letnie doświadczenie w sprzedaży usług IT lub outsourcingu.
  • Umiejętność budowania długotrwałych relacji biznesowych oraz skutecznej komunikacji z klientami na różnych poziomach.
  • Znajomość rynku IT oraz zrozumienie potrzeb biznesowych klientów.
  • Doskonałe umiejętności negocjacyjne i sprzedażowe.
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie zaawansowanym.
  • Samodzielność, proaktywność i umiejętność zarządzania swoim czasem pracy.
  • Umiejętność pracy w zespole oraz pod presją czasu.

Mile widziane:

  • Doświadczenie w pracy z dużymi klientami korporacyjnymi.
  • Znajomość narzędzi CRM i systemów zarządzania relacjami z klientem.
  • Dodatkowe certyfikaty lub szkolenia z zakresu sprzedaży, IT lub negocjacji.
  • Znajomość innych języków obcych.

Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie oraz motywujący system premiowy.
  • Możliwość rozwoju zawodowego oraz udział w ciekawych projektach IT.
  • Elastyczne warunki pracy oraz przyjazną atmosferę.

  • Praca Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    109 035
    19 836