Clearance Broker z językiem francuskim
  • Kraków
Kraków, Kraków, zagranica, Polska
Grafton Recruitment Sp. z o.o.
7. 9. 2024
Informacje o stanowisku

Opis stanowiska pracy

Dla jednego z naszych klientów prowadzimy rekrutację na stanowisko Clearance Broker z językiem francuskim.

Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za:

  • Sprawdzanie dokumentacji celnej na podstawie dokumentów dołączonych do przesyłek,
  • Przygotowywanie dokumentów na podstawie podanych wcześniej wytycznych,
  • W przypadku błędnie wypełnionej dokumentacji, kontakt z klientem celnym,
  • Współpracę z innymi działami.

Wymagania:

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie minimum B2/C1,
  • Znajomość języka francuskiego na poziomie minimum B2/C1,
  • Pozytywne nastawienie do pracy,
  • Dyspozycyjność w godzinach biznesowych od poniedziałku do piątku.

Benefity:

  • Opieka medyczna w Medicover,
  • Karta Multisport,
  • Ubezpieczenie na życie,
  • Bilety do kina,
  • Employee Assistance Programme,
  • Praca w pełnym wymiarze godzin w oparciu o umowę o pracę.

  • Praca Kraków
  • Broker Kraków
  • Broker ubezpieczeniowy Kraków
  • Broker informacji Kraków
  • Kraków - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 387
    20 584