Clearance Broker with German
  • Kraków
Kraków, Kraków, małopolskie, Polska
HAYS
1. 3. 2024
Informacje o stanowisku

Opis stanowiska pracy

Kraków
NR REF.: 1184284

Jeśli lubisz kontakt z ludźmi, interesujesz się logistyką i transportem, a do tego mówisz płynnie po niemiecku i angielsku, ta oferta jest dla Ciebie!

Federal Express Corporation (FedEx Express) to największa na świecie firma transportu ekspresowego. Globalna sieć transportowa FedEx Express zapewnia szybką, niezawodną dostawę dokumentów, paczek i przesyłek na całym świecie.

Do Twoich zadań należeć będzie:

  • Tworzenie i zarządzanie dokumentami związanymi z logistyką i transportem
  • Weryfikowanie i wprowadzanie danych do systemu
  • Obsługa klientów w języku niemieckim
  • Obliczanie i naliczanie opłat celnych i transportowych

Jeśli:

  • Mówisz płynnie w języku niemieckim (min. B2) i angielskim (min. B1)
  • Praca od wtorku do soboty jest dla Ciebie w porządku
  • Posiadasz doskonałe umiejętności komunikacyjne i umiejętności analityczne
  • Chcesz się rozwijać w międzynarodowej firmie z branży logistyczno-transportowej

    Oferujemy:
  • Umowę o pracę
  • Bogaty pakiet benefitów (prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, karty sportowe, bony na posiłki)
  • Okazjonalne karty podarunkowe
  • Wspieranie przez organizację możliwości rozwoju osobistego i zawodowego
  • Tutition Assistance
  • Employee Assitance Programme

Wcześniejsze doświadczenie na pokrewnym stanowisku nie jest wymagane!

Jeżeli oferta brzmi interesująco — nie czekaj! Aplikuj!

  • Praca Kraków
  • Broker Kraków
  • Broker ubezpieczeniowy Kraków
  • Broker informacji Kraków
  • Kraków - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    118 897
    19 714