Cieśla/Zbrojarz - Szwecja - bez języka - polskie ekipy
  • Kraków
Kraków, Kraków, Małopolskie, Polska
firma
18. 9. 2024

Firma specjalizująca się w realizacji projektów infrastrukturalnych, przemysłowych i mieszkaniowych poszukuje pracowników na stanowisko:
Cieśla/Zbrojarz
Lokalizacja: Szwecja – Kramfors / Boden.
Stawka: 140-150 SEK netto/h (zapewniamy przejazdy i zakwaterowanie).
Zakres obowiązków:
• Wykonywanie prac ciesielskich i zbrojarskich w fabryce oraz na placach budowy mostów.
Nasze oczekiwania:
• Minimum 2-letnie doświadczenie,
• Znajomość systemów szalunkowych Peri i Doka,
• Podstawowa umiejętność czytania rysunku technicznego,
• Brak przeciwwskazań do pracy na wysokości.
Oferujemy:
• Zatrudnienie na podstawie polskiej umowy (delegacja),
• Organizację i pokrycie kosztów zakwaterowania,
• Zapewnione przejazdy w Szwecji i między krajami,
• Narzędzia i odzież roboczą,
• Brak wymogu znajomości języka szwedzkiego – praca w polskim zespole.
Zainteresowany?
Zadzwoń: 537 504 404. Nie mogę odebrać? Wyślij SMS o treści „cieśla/zbrojarz Szwecja” – oddzwonię!
KRAZ 13 471
Klikając w przycisk „Aplikuj” lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do BEREKER DOMINIS Sp. z o.o., zgadzasz się na przetwarzanie Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu. Jeżeli nie chcesz, abyśmy przetwarzali dodatkowe dane o Tobie, nie umieszczaj ich w swoich dokumentach.

  • Praca Kraków
  • Zbrojarz Kraków
  • Cieśla Kraków
  • Kraków - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 387
    20 584