Cieśla-zbrojarz prefabrykacja Niemcy
  • Gdańsk
Gdańsk, Gdańsk, Pomorskie, Polska
Space Work Sp. z o.o.
30. 3. 2024

Dla naszego Klienta, specjalizującego się w branży prefabrykacji betonu na terenie Niemiec, poszukujemy cieśli/zbrojarzy/betoniarzy z doświadczeniem.
Zakres obowiązków:
produkcja stropów lekkich (,,Filigran"),
ścian podwójnych (,,Dopellwand"),
murków oporowych ( "L-wand"),
elementów sprężonych - słupów, podciagów, belek
Wymagania:
Zbrojarz, betoniarz - doświadczenie w branży budowlanej lub przy produkcji prefabrykatów betonowych
Suwnicowy - doświadczenie w obsłudze suwnic z poziomu roboczego, UDT (suwnica, wózek widłowy lub podobne)
Umiejętność pracy z rysunkiem technicznym
Dobra sprawność fizyczna i chęci do pracy
Znajomość języka niemieckiego mile widziane i promowane
Umiejętność organizacji pracy własnej
Umiejętność pracy w zespole
Mile widziany własny samochód
Oferujemy:
BEZPŁATNE ZAKWATEROWANIE (przy zachowaniu frekwencji w pracy)
• Legalną pracę na umowę o pracę
• Wynagrodzenie:16 euro brutto w w pierwszej klasie podatkowej
• Polskojęzycznego koordynatora/brygadzistę
• Szkolenia stanowiskowe w języku polskim bezpośrednio na produkcji
• Ubranie robocze
• Transport do miejsca pracy na terenie Niemiec - osoby z własnym samochodem premiowane
• System premiowy dla osób posługujących się językiem niemieckim i/lub angielskim
• Płatny urlop
• Pomoc w organizacji wyjazdu do Niemiec
• Jednorazowy zwrot kosztów przyjazdu do Niemiec i badań lekarskich
• Pomoc w uzyskaniu tzw. Kindergeld
• Dokumenty do zwrotu podatku z Niemiec – rozliczenie w I klasie podatkowej
• Możliwość ubezpieczenia członków rodziny

  • Praca Gdańsk
  • Cieśla gdański
  • Cieśla Gdańsk
  • Cieśla Pruszcz Gdański
  • Cieśla Nowy Dwór Gdański
  • Cieśla Starogard Gdański
  • Zbrojarz Gdańsk
  • Zbrojarz Pruszcz Gdański
  • Zbrojarz Nowy Dwór Gdański
  • Zbrojarz Starogard Gdański
  • Zbrojarz gdański
  • Gdańsk - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    112 410
    18 782