Cieśla/Zbrojarz - praca w delegacji - umowa zlecenie/B2B - atrakcyjne stawki
  • Świdwin
Świdwin, Świdwin, zachodniopomorskie, Polska
BERKER DOMINIS Sp. z o.o.
5. 10. 2024
Informacje o stanowisku

Opis stanowiska pracy

Firma budowlana z Warszawy poszukuje aktualnie do swojego zespołu pracowników na stanowisko:

Cieśla/Zbrojarz

Nie ma znaczenia gdzie mieszkasz! Opłacimy Twój przyjazd do pracy!

Lokalizacja: Świdwin (Województwo Zachodniopomorskie).

Inwestycja: Budynek operacyjno-symulatorowy w nowo projektowanej strefie technicznej na lotnisku.

Zadania:

-         Prace żelbetowe – prace ciesielskie/zbrojarskie na terenie lotniska. Kontrakt na terenie wojskowym! Wymagane obywatelstwo Polskie!

Wymagania

-         Doświadczenie na stanowisku cieśli szalunkowego/zbrojarza – uwaga! Nie potrzebujemy pomocników. Zatrudnimy osoby tylko i wyłącznie doświadczone,

-         Zaświadczenie o niekaralności + aktualne zaświadczenie lekarskie (praca na wysokości powyżej 3 metrów),

-         Otwartość do pracy w delegacji.

Gwarantujemy:

-         Współpracę w oparciu o umowę zlecenie z atrakcyjnymi stawkami od 35 do 37 zł netto/h a nawet więcej, jeśli czytasz rysunek techniczny. Możliwa współpraca B2B (stawka 60 netto/h, koszty zakwaterowania, transport, obiad – po stronie podwykonawcy),

-         System pracy - poniedziałek-piątek 10-11 godz. z przerwą (opłacane 30 min.), w sobotę pracujemy 7-8 godzin (możliwa zaliczka po 2 tygodniach pracy),

-         W delegacji – zakwaterowanie, dojazdy do pracy, bilety PKP – zapewnia i opłaca pracodawca, zakwaterowanie w 2-4 osobowych pokojach  z dostępem do kuchni, lodówki, łazienki, telewizora + Internetu,

-         Zapewniamy ciepły posiłek w ciągu dnia na budowie oraz prywatna opiekę medyczną.

  • Praca Świdwin
  • Cieśla Świdwin
  • Zbrojarz Świdwin
  • Świdwin - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    110 407
    18 648