Cieśla/Zbrojarz - niekarany - delegacje
  • Szczecin
Lublin, Szczecin, Zachodniopomorskie, Polska
bezpośrednio pracodawca
29. 8. 2024

Firma budowlana z Warszawy poszukuje aktualnie do swojego zespołu pracowników na stanowisko:
Cieśla/Zbrojarz
Nie ma znaczenia gdzie mieszkasz! Opłacimy Twój przyjazd do pracy!
Lokalizacja: Świdwin (Województwo Zachodniopomorskie).
Inwestycja: Budynek operacyjno-symulatorowy w nowo projektowanej strefie technicznej na lotnisku.
Zadania:
• Prace żelbetowe – prace ciesielskie/zbrojarskie na terenie lotniska. Kontrakt na terenie wojskowym! Wymagane obywatelstwo Polskie!
Wymagania:
• Doświadczenie na stanowisku cieśli szalunkowego/zbrojarza – uwaga! Nie potrzebujemy pomocników. Zatrudnimy osoby tylko i wyłącznie doświadczone,
• Zaświadczenie o niekaralności + aktualne zaświadczenie lekarskie (praca na wysokości powyżej 3 metrów),
• Otwartość do pracy w delegacji.
Gwarantujemy:
• Współpracę w oparciu o umowę zlecenie z atrakcyjnymi stawkami od 35 do 37 zł netto/h a nawet więcej, jeśli czytasz rysunek techniczny. Możliwa współpraca B2B (stawka 60 netto/h, koszty zakwaterowania, transport, obiad – po stronie podwykonawcy),
• System pracy - poniedziałek-piątek 10-11 godz. z przerwą (opłacane 30 min.), w sobotę pracujemy 7-8 godzin (możliwa zaliczka po 2 tygodniach pracy),
• W delegacji – zakwaterowanie, dojazdy do pracy, bilety PKP – zapewnia i opłaca pracodawca, zakwaterowanie w 2-4 osobowych pokojach z dostępem do kuchni, lodówki, łazienki, telewizora + Internetu,
• Zapewniamy ciepły posiłek w ciągu dnia na budowie oraz prywatna opiekę medyczną.
Jesteś zainteresowany? Zadzwoń pod nr telefonu 537 504 404 lub wyślij swoje CV na adres @ Nie odbieram? – napisz sms o treści „Świdwin” – oddzwonię!
KRAZ 13 471
Klikając w przycisk „Aplikuj” lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do BEREKER DOMINIS Sp. z o.o., zgadzasz się na przetwarzanie Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu. Jeżeli nie chcesz, abyśmy przetwarzali dodatkowe dane o Tobie, nie umieszczaj ich w swoich dokumentach.

  • Praca Lublin
  • Zbrojarz Lublin
  • Cieśla Lublin
  • Lublin - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 851
    19 087