Cieśla/Zbrojarz - bez języka niemieckiego
  • Katowice
Katowice, Katowice, Śląskie, Polska
Firma
27. 7. 2024

Poszukujemy specjalistów! Nasz klient, firma działająca w branży budowlanej, realizująca projekty użyteczności publicznej, przemysłowe oraz mieszkaniowe, zatrudni pracowników na stanowisko:
Cieśla/Zbrojarz
Lokalizacja: Niemcy – okolice Hanoweru.
Stawka: 12 – 13 euro netto/h (zapewniamy przejazdy i zakwaterowanie).
Zakres obowiązków:
• Realizacja prac ciesielskich i zbrojarskich przy budowie obiektów handlowo-usługowych.
Wymagania:
• Minimum 2-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku,
• Znajomość systemów szalunkowych Peri i Doka,
• Podstawowa umiejętność czytania rysunków technicznych,
• Brak przeciwwskazań do pracy na wysokościach.
Oferujemy:
• Zatrudnienie na polskiej umowie (oddelegowanie),
• Zorganizowane i opłacone zakwaterowanie,
• Transport na miejscu oraz między krajami,
• Narzędzia i odzież roboczą,
• Brak wymogu znajomości języka niemieckiego – praca w polskim zespole.
Zainteresowany?
Zadzwoń: 537 504 404. Nie mogę odebrać? Wyślij SMS o treści „cieśla/zbrojarz Niemcy” – oddzwonię!
KRAZ 13 471
Klikając w przycisk „Aplikuj” lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do BEREKER DOMINIS Sp. z o.o., zgadzasz się na przetwarzanie Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu. Jeżeli nie chcesz, abyśmy przetwarzali dodatkowe dane o Tobie, nie umieszczaj ich w swoich dokumentach.

  • Praca Katowice
  • Zbrojarz Katowice
  • Cieśla Katowice
  • Katowice - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 387
    20 584