Cieśla szalunkowy / Zbrojarz
  • Rzeszów
Rzeszów, Rzeszów, podkarpackie, Polska
Grupa590 Sp. z o.o.
14. 7. 2024
Informacje o stanowisku

Opis oferty pracy

Dołącz do naszego zespołu! Praca od zaraz!

Jeśli posiadasz doświadczenie jako monter szalunkowy lub pokrewne oraz prawo jazdy kat. B, to mamy dla Ciebie doskonałą okazję!

Co oferujemy?

•Umowę o pracę

•Pracę od poniedziałku do soboty

•Szybki proces rekrutacji

•Zakwaterowanie na koszt pracodawcy

Twój zakres obowiązków będzie obejmował:

•Montaż szalunków - będziesz odpowiedzialny za profesjonalny montaż.

•Praca z rysunkiem technicznym - będziesz dbał o poprawny montaż

•Inne prace budowlane

Jeśli zainteresowała Cię nasza oferta, nie zwlekaj! Wyślij swoje CV i dołącz do naszego zespołu już dziś! Proces aplikacji jest prosty i szybki.

  • Praca Rzeszów
  • Cieśla Rzeszów
  • Zbrojarz Rzeszów
  • Rzeszów - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    99 927
    18 832