Cieśla szalunkowy, praca dla brygad, cała Austria
  • Domatków
, Domatków, Województwo podkarpackie, Polska
APN Agencja Pracy
20. 9. 2024
Informacje o stanowisku

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • szalunki w systemach PERI i DOKA
  • wylewanie betonu
  • mile widziane brygady.

WYMAGANIA:
  • doświadczenie

  • znajomość systemów szalunkowych

  • znajomość j. niemieckiego (min. 1 osoba w brygadzie)

  • samochód

OFERUJEMY:
  • austriacką umowę o pracę (Kollektivvertrag) na czas nieokreślony z miesięcznym okresem próbnym
  • legalne i stabilne zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się firmie,
  • wynagrodzenie płatne na konto (do 15 dnia następnego miesiąca),
  • możliwość pobierania zaliczek,
  • bezpłatne zakwaterowanie lub dieta nocna 15€,
  • ubezpieczenie,
  • 13sta i 14sta pensja (Weihnachtsgeld, Urlaubsgeld)
  • profesjonalną obsługę przed wyjazdem, pomoc w organizacji transportu do Austrii.

- Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

115 225
21 045