Cieśla szalunkowy - Niemcy
  • Rzeszów
Rzeszów, Rzeszów, podkarpackie, Polska
Grupa590 Sp. z o.o.
31. 7. 2024
Informacje o stanowisku

Opis oferty pracy

Cieśla szalunkowy - Dołącz do Naszego Zespołu!

Jeśli jesteś doświadczonym Zbrojarzem lub masz pokrewne doświadczenie, a także posiadasz prawo jazdy kategorii B, to mamy dla Ciebie doskonałą okazję!

Co oferujemy?

•Umowę o pracę oraz 50h pracy tygodniowo

•Pracę od poniedziałku do soboty.

•Szybki proces rekrutacji.

•Zakwaterowanie na koszt pracodawcy.

Twój zakres obowiązków będzie obejmował:

•Montaż szalunków - odpowiedzialność za profesjonalny montaż

•Praca z rysunkiem technicznym - dbanie o precyzyjność montażu.

•Wykonywanie innych prac budowlanych.

Wymagamy:

•Doświadczenia na stanowisku Zbrojarz/Cieśla

Mile widziane własne auto na dojazd do pracy

Jeśli ta atrakcyjna oferta pracy Cię zainteresowała, nie zwlekaj! Wyślij swoje CV i dołącz do naszego zespołu już dziś! Proces aplikacji jest prosty i szybki.

Zainteresowanych zachęcamy do wysyłania aplikacji przez podany adres e-mail: @

Dołącz do nas i razem twórzmy nowe budowlane projekty!

  • Praca Rzeszów
  • Cieśla Rzeszów
  • Rzeszów - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    103 559
    19 721