Cieśla szalunkowy Niemcy
  • Wrocław
cieśla szalunkowy Niemcy
Wrocław, Wrocław, Dolnośląskie, Polska
Randstad Polska Sp. z o.o.
7. 9. 2024

Przedstawiamy ofertę pracy opartej na bezpośrednim zatrudnieniu przez firmę, w której wykonujesz pracę, bez pośredników. Praca za granicą jakocieśla szalunkowy z minimum rocznym doświadczeniem. Jest to stabilna praca w Niemczech, całoroczna oraz na podstawie umowy o pracę. Mieszkanie i samochód służbowy - zorganizowany. Narzędzia i ubiór - otrzymasz pełny zestaw do wykonania pracy.Wynagrodzenie zaczyna się od 17,30 euro brutto na godzinę.

Kliknij w przycisk "Aplikuj" i porozmawiajmy o szczegółach. Aplikowanie jest szybkie i proste, bez dodatkowych dokumentów.

Oczekujemy

  • minimum rocznego doświadczenia na podobnym stanowisku
  • dyspozycyjności do pracy za granicą
  • prawo jazdy kat. B

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia

Oferujemy

  • wynagrodzenie od 17,30 euro brutto na godzinę
  • wypłata w euro zgodnie z umową na Twoje konto
  • umowę o pracę bezpośrednio z firmą
  • dodatki:+25% stawki godzinowej powyżej normatywu -sobota liczona jako normatyw, za niedzielę dodatkowe +75% stawki godzinowej, za pracę w święta (200%), godziny nocne (20%)
  • premia 150 euro miesięcznie za frekwencję, czyli brak nieobecności
  • dodatkowe 100 euro miesięcznie za rolę kierowcy auta służbowego, jeśli chcesz
  • zorganizowane wyposażone mieszkanie, samochód służbowy do podróży, ubiór i narzędzia do wykonania pracy
  • pracę w Niemczech m. in.: Berlin, Hamburg, Fehrman, Rastatt, Stuttgart, Norymbergia, Nürnberg – Würzburg, Drezno i inne
  • regularne zjazdy do domu: 2 na 1 (tygodnie), 13/8 (13 dni w pracy i 8 dni w domu, 8/6 (8 dni pracy i 6 dni wolnych), 9/5 (9 dni pracy i 5 dni wolnych), 10/4 (10 dni pracy i 4 dni wolne) - najczęstsza rotacja to 8/6 (możesz również wykonać nadgodziny, jeśli chcesz)
  • opieka polskojęzycznych koordynatorów na miejscu
  • dodatkowo, m.in.: kartę sportową, ubezpieczenie, dofinansowanie do wypoczynku, pożyczkę mieszkaniową, zapomogi, opiekę medyczną
  • realną możliwość rozwoju osobistego i zawodowego oraz dostępne są też szkolenia i uprawnienia, które możesz wykonać

Zadania

  • praca na budowach przemysłowych, mostach, tunelach
  • wykonywanie szalunków tradycyjnych oraz systemami PERI, DOKA
  • montaż konstrukcji systemowych na podstawie dokumentacji technicznej

  • Praca Wrocław
  • Cieśla Wrocław
  • Wrocław - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 387
    20 584