Cieśla szalunkowy Niemcy - Bawaria
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, Mazowieckie, Polska
CONTINUM sp. z o.o.
26. 9. 2024
Informacje o stanowisku

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • montowanie i demontowanie szalunków systemowych,
  • montowanie i rozbieranie deskowań indywidualnych,
  • wykonywanie obróbek ciesielskich w szalunkach zarówno systemowych jak i niesystemowych (okna, drzwi i inne otwory technologiczne w wylewanych elementach),
  • składowanie elementów deskowania indywidualnego i szalunków systemowych,
  • sporządzanie przedmiaru robót związanych z wykonaniem i montażem elementów szalunków,
  • transportowanie ręczne i mechaniczne deskowania indywidualnego oraz szalunków systemowych,
  • wykonywanie innych konstrukcji drewnianych na budowie (np.barierek zabezpieczających pomosty),
  • organizowanie stanowiska pracy zgodnie z zasadami BHP, ochrony PPOŻ, zasadami ergonomii oraz ochrony środowiska,
  • czytanie rysunku technicznego i konstrukcyjnego,
  • obsługa podstawowych urządzeń wyznaczających poziomy budowlane (niwelator, łata, laser) oraz urządzeń pomiarowych (dalmierz).

WYMAGANIA:
  • minimum rok doświadczenia
  • znasz język niemiecki - dodatkowo dla Ciebie 100€
  • mile widziane prawo jazdy kat. B

OFERUJEMY:
  • stawkę od 15,70€ brutto do 18,00€ brutto na godzinę (im większe doświadczenie i staż, tym większe stawki)
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę na polskich warunkach
  • odprowadzanie podatku do Finanzamt (należny zwrot podatku)
  • ekwiwalent za niewykorzystany urlop wypoczynkowy z kasy SOKA-BAU
  • zakwaterowanie i opłacone w Niemczech zorganizowane przez pracodawcę
  • gwarantujemy dobry standard zakwaterowania (pokoje 2-osobowe)
  • możliwość regularnych zjazdów do Polski co 10 dni
  • jasne i przejrzyste umowy
  • przyjazna atmosfera pracy
  • pełna dostępność służbowych aut do wyjazdu zagranicznego (koszt po stronie pracodawcy+paliwo po stronie niemieckiej)
  • stałe, stabilne zatrudnienie na korzystnych warunkach
  • atrakcyjny system wynagrodzeń uzależnionych od kwalifikacji
  • praca od zaraz

  • Praca Warszawa
  • Cieśla Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    107 069
    20 392