Cieśla Szalunkowy /Niemcy
  • Rzeszów
Rzeszów, Rzeszów, Podkarpackie, Polska
BESTA PB sp. z o.o.
27. 9. 2024

Chcesz dołączyć do zespołu BESTA Przedsiębiorstwo Budowlane sp. z o.o.
i pracować przy ciekawych i ambitnych projektach budowlanych w Niemczech?
Twoje zadania:
•Posiadasz doświadczenie w montażu i demontażu systemów szalunkowych Doka?
•Dobrze organizujesz i planujesz swoją pracę?
•Skrupulatnie i odpowiedzialnie podchodzisz do powierzonych zadań? Nie zwlekaj - zgłoś się teraz lub zadzwoń 600 746 000
Czego oczekujemy:
•Udokumentowanego doświadczenia na stanowisku cieśli szalunkowego lub murarza.
•Odpowiedzialności i dojrzałości - zależy nam, abyś dobrze odnalazł się w pracy za granicą.
Co oferujemy:
•Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę.
•Pracę przy dużych projektach na terenie Niemiec.
•Doceniamy naszych pracowników - oprócz konkurencyjnego wynagrodzenia oferujemy:
- dofinansowanie Twojego wypoczynku,
- oraz obozów i kolonii dla dzieci,
- pożyczki remontowo-mieszkaniowe,
- dodatkowe ubezpieczenie grupowe.
•Pracę w polskim zespole - znajomość języka niemieckiego nie jest wymagana.
•Zapewniamy transport i zakwaterowanie - Twój komfort jest dla nas priorytetem.
•Dodatkowe premie za polecenie nowego pracownika

  • Praca Rzeszów
  • Cieśla Rzeszów
  • Rzeszów - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    112 795
    20 210