Ciesla szalunkowy Francja
  • Poznań
Poznań, Poznań, Wielkopolskie, Polska
EcoJob
8. 6. 2024

Agencja Ecojob Sp. z o.o. (certyfikat 12864) świadczy usługi związane z leasingiem, outsourcingiem oraz rekrutacjami stałymi. Jesteśmy międzynarodową agencją pracy tymczasowej z ponad 10letnim doświadczeniem zawodowym. Realizujemy usługi w Polsce, Francji, Belgii i Niemczech. Dostarczamy pracowników do branży przemysłowej, automotive, medycznej i farmaceutycznej, budowalnej.
W tej chwili dla naszego Klienta poszukujemy kandydatów na stanowisko:
Stanowisko pracy:
Cieśla we Francji
Twój zakres obowiązków: szalowanie ścian budynków; deskowanie płytami; szalunki drewniane; kładzenie płyt; szalunki stropowe tradycyjne; zbrojenie ścian, stropów;
Nasze wymagania: Doświadczenie na stanowisku murarz/cieśla
Co oferujemy: Wynagrodzenie 14 euro brutto francuska umowa o pracę prawo do świadczeń chorobowych, emerytalnych nadgodziny premia +10% za koniec misja do stawki godzinowej premia + 10% na koniec misji za nie wykorzystany urlop lub 2 dni wolnego za każdy przepracowany miesiąc płatny przejazd na misję ( opłacony bilet na autokar ) lub zwrot za przejazd własnym samochodem według ryczałtu 180 euro + dodatek za zabranie pasażera 45 euro /osoba zdalna opieka koordynatora w trakcie przejazdu i podczas trwania kontraktu organizacja zakwaterowania : dopłata do kwatery 260 euro/ mc ( pokój dwuosobowy) , możliwość miejsca w pokoju jednoosobowym za dodatkową dopłatą amortyzacja za użytkowanie samochodu na dojazdy do pracy : 50 euro / mc wypłata wynagrodzenia do 15 dnia kolejnego miesiąca zwrot za zakup odzieży roboczej na podstawie faktury badania lekarskie po stronie pracodawcy
Kontakt: @
link do aplikacji:

  • Praca Poznań
  • Poznań - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    76 147
    15 080