Cieśla szalunkowy/Brygadzista
  • Czudec
Czudec, Czudec, Podkarpackie, Polska
Mosty Rzeszów Sp. z o.o.
19. 9. 2024

Firma Mosty Rzeszów poszukuje fachowców z doświadczeniem na stanowisko cieśla szalunkowy.
Wymagania:
– doświadczenie przy realizacji projektów budowlanych
– precyzja, dokładność i rzetelność w wykonywaniu powierzonych zadań
– umiejętność pracy w zespole oraz samodzielność w wykonywaniu obowiązków
– przestrzeganie porządku oraz przepisów BHP
Zakres obowiązków:
– montaż elementów szalunkowych
– współpraca z zespołem budowlanym
– przygotowywanie materiałów potrzebnych do budowy szalunków
Oferujemy:
– stabilne zatrudnienie na umowę o pracę
– atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności i doświadczenia (6000-8000 zł w zależności od zaangażowania i ilości przepracowanych godzin)
– dobrą atmosferę w pracy oraz solidne wsparcie ze strony naszego zespołu,
– płatne przerwy,
– zakwaterowanie, transport, obiady, wyposażenie

  • Praca Czudec
  • Cieśla Czudec
  • Czudec - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 387
    20 584