Cieśla szalunkowy - bez znajomości języka
  • Domatków
, Domatków, Województwo podkarpackie, Polska
Roko Sp.z.o.o
7. 10. 2024
Informacje o stanowisku

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Prace ciesielskie.

WYMAGANIA:
  • Mile widziani pracownicy z doświadczeniem budowlanym,
  • Jesteśmy otwarci również na pracowników bez doświadczenia - ale z chęcią do pracy i nauki!!!

OFERUJEMY:
  • Legalne zatrudnienie w Niemczech w ramach oddelegowania przez firmę polską,
  • Pełne ubezpieczenie w Polsce, składki do ZUS,
  • Terminową wypłatę wynagrodzenia,
  • Bezpłatne zakwaterowanie,
  • Bezpłatny przejazd do Niemiec i zjazd z kontraktu,
  • Bezpłatny przejazd z miejsca zakwaterowania do miejsca pracy,
  • Bezpłatna odzież BHP i narzędzia pracy,
  • Zwrot podatku z Niemiec,
  • Kasa urlopowa ULAK 400 – 500 euro miesięcznie (nie dotyczy nadzoru),
  • Niewymagany język niemiecki (nie dotyczy nadzoru),
  • Szybka rekrutacja,
  • Pomoc pracownikom i wsparcie niemieckojęzyczne w formalnościach urzędowych: uzyskanie numeru podatkowego, zameldowanie, nieoczekiwane zdarzenia w Niemczech (choroba, wypadek).

Kontakt od poniedziałku do piątku w godzinach 8 – 16 pod numerem telefonu lub adresem mailowym praca@roko-budownictwo.pl

- Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

111 851
19 087