Cieśla Szalunkowy/Betoniarz Miejsce pracy: Wrocław
  • Lubin
Lubin, Lubin, Dolnośląskie, Polska
office people
5. 10. 2024
Informacje o stanowisku

Cieśla Szalunkowy/Betoniarz
Miejsce pracy: Wrocław
Region: Dolnośląskie
W Office People codziennie łączymy tysiące ludzi dzięki naszej rozległej sieci klientów. Jako doświadczony dostawca usług personalnych z sukcesem obsługujemy naszych pracowników i klientów w 130 lokalizacjach w 10 krajach.
Dlaczego warto do nas dołączyć?
Dla naszego klienta, międzynarodowej firmy z obszaru budownictwa przemysłowego, prowadzimy obecnie rekrutację na stanowisko:
Cieśla szalunkowy / Betoniarz Wrocław Stabłowice
Jakie zadania na Ciebie czekają:
Przygotowywanie, montaż i rozbiórka szalunków
Montaż oraz demontaż deskowań systemowych (PERI oraz DOKA)
Wbudowanie i pielęgnacja mieszanek betonowych
Wykonanie izolacji poziomej z foli
Wykonanie izolacji pionowej z emulsji bitumicznej
Współpraca z brygadzistą oraz inżynierem budowy
Prace porządkowe na terenie budowy oraz stanowisku pracy
Jakie kwalifikacje należy posiadać:
Udokumentowane doświadczenie w/w wymienionych pracach min 12 miesięcy
Umiejętność czytania rysunku technicznego
Umiejętność obsługi elektronarzędzi (szlifierka, wibratory do betonu, agregat spalinowy, kompresor powietrza, wiertarka, zagęszczarka do gruntu)
Gotowość do pracy w delegacji na terenie Polski
Samodzielność i sumienność w wykonywaniu powierzonych zadań
Umiejętność pracy w zespole
Komunikatywna znajomość języka polskiego w przypadku obcokrajowców
Mile widziane:
Wiedza z zakresu prefabrykowania gotowych elementów betonowych
Klient oferuje:
Umowę o pracę na 24 miesięcy
Godziny pracy poniedziałek - piątek 7:00-17:00
Ilość godzin do wypracowania w miesiącu 190h-200h/miesiącu
Możliwość zakwaterowania dla osób gotowych na relokację z innych części Polski
Szybki proces zatrudnienia:
Aplikacja -> rozmowa z rekruterem-> spotkanie z przełożonym w miejscu pracy-> zatrudnienie
Za rekrutację odpowiedzialny jest nasz kolega Tomasz.
Masz pytania dotyczące tej oferty? Dzwoń śmiało!

  • Praca Lubin
  • Cieśla Lubin
  • Lubin - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    110 041
    18 563