Cieśla szalunkowy
  • 35-310 Rzeszów
podkarpackie, 35-310 Rzeszów, podkarpackie, Polska
Globale Ressource Humaine Sp. z o.o.
4. 9. 2024
Informacje o stanowisku

Opis stanowiska pracy

GRH Polska (nr licencji 16998) poszukuje dla francuskiego kontrahenta, doświadczonych kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Prowansja - Francja

OFERTA:
• Zatrudnienie w oparciu o umowę o prace tymczasowa ze składkami od średniej
krajowej
• Zaliczka możliwa już po 7 dniach pracy
• Darmowe zakwaterowanie
• Zwrot kosztów dojazdu Polska- Francja do 100 euro
• Zapewniamy przejazd we Francji: zakwaterowanie – budowa – zakwaterowanie – jeśli dotyczy.
• Program rekomendacyjny - 100 euro netto za polecenie pracownika.

WYMAGANIA:
• Udokumentowane doświadczenie pracy jako cieśla;
• Doświadczenie przy szalunkach systemowych: SATECO, PERI, DOKA;

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie swojej aplikacji za pomocą formularza kontaktowego.!

  • Praca podkarpackie
  • Cieśla podkarpackie
  • podkarpackie - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    109 770
    20 536