Cieśla szalunkowy
  • Radom
Radom, Radom, Mazowieckie, Polska
EDS GW Sp. z o. o
11. 9. 2024
Informacje o stanowisku

Poszukujemy Cieśli Szalunkowego
Miejsce pracy: Niemcy
Firma: EDS GW Sp. z o o
Opis stanowiska:
Firma EDS GW Sp. z o specjalizująca się w branży budowlanej poszukuje doświadczonych cieśli szalunkowych do pracy na prefabrykacji. Zadania będą obejmować:
• Montaż i demontaż szalunków systemowych
• Wykonywanie szalunków tradycyjnych pod konstrukcje betonowe.
• Współpraca z zespołem w celu realizacji projektów zgodnie z harmonogramem.
• Praca zgodnie z zasadami BHP na budowie.
Wymagania:
• Minimum 2 lata doświadczenia na stanowisku cieśli szalunkowego.
• Umiejętność czytania rysunków technicznych.
• Znajomość systemów szalunkowych.
• Sumienność, precyzja i zaangażowanie w wykonywane zadania.
Oferujemy:
• Stabilne zatrudnienie na umowę o pracę.
• Atrakcyjne wynagrodzenie zależne od doświadczenia.
• Możliwość rozwoju zawodowego i zdobywania nowych uprawnień.
• Zakwaterowanie.
Jak aplikować:
Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV na adres e-mail: @ lub kontakt telefoniczny pod numerem: 48 666 640 630 .

  • Praca Radom
  • Cieśla Radom
  • Cieśla Radomin
  • Radom - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    110 929
    20 567