Cieśla Szalunkowy
  • Olsztyn
Olsztyn, Olsztyn, warmińsko-mazurskie, Polska
EM-BUD STUDIO 2000 Sp. z o.o.
11. 9. 2024

Poszukujemy doświadczonego Cieśli Szalunkowego do naszego zespołu. Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za montaż i demontaż szalunków systemowych i indywidualnych, przygotowanie form i obróbek drewnianych do wylewania betonu oraz robót murarskich.

Obowiązki

  • Montaż i demontaż szalunków systemowych i indywidualnych.
  • Przygotowanie form i obróbek drewnianych do wylewania betonu lub robót murarskich.
  • Czytanie rysunków technicznych i konstrukcyjnych.
  • Obsługa narzędzi i urządzeń do prac ciesielskich.
  • Organizacja stanowiska pracy zgodnie z zasadami bezpieczeństwa i ochrony środowiska.

Wymagania

  • Doświadczenie na stanowisku cieśli szalunkowego.
  • Umiejętność czytania rysunków technicznych i konstrukcyjnych.
  • Znajomość obsługi narzędzi i urządzeń do prac ciesielskich.
  • Umiejętność organizacji stanowiska pracy zgodnie z zasadami BHP i ochrony środowiska.

Oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie.
  • Prywatną opiekę lekarską.
  • Pracę w stabilnej firmie z możliwością rozwoju zawodowego.

  • Praca Olsztyn
  • Cieśla Olsztyn
  • Olsztyn - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    110 929
    20 567