Cieśla szalunkowy
  • Nysa
cieśla szalunkowy
Nysa, Nysa, Opolskie, Polska
Randstad Polska Sp. z o.o.
18. 5. 2024
Informacje o stanowisku

Wyjedź za granicę i zarabiajw euro.

Bez języka obcego. Wszystko zorganizowaliśmy dla Ciebie: transport, zakwaterowanie i opiekę polskojęzycznych koordynatorów.

Aplikuj szybkobez CV! Zadzwonimy do Ciebie i porozmawiamy o szczegółach nowej pracy.

Oczekujemy

  • mile widziane prawo jazdy
  • doświadczenie na podobnym stanowisku

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia

Oferujemy

  • umowę o pracębezpośrednio z firmą
  • wypłata od 15,70 euro brutto/h + dodatki
  • zakwaterowanie blisko pracy, w pełniwyposażone mieszkania
  • bezpłatny transportpracowniczy na miejscu, odzież ochronna i narzędzia
  • regularne zjazdy do Polskina 1 tydzień (jeśli chcesz lub jeśli nie to praca możliwa praca w nadgodzinach)
  • dodatkowe korzyści dla Ciebie:dofinansowanie do wypoczynku, pożyczkę mieszkaniową, zapomogi, opiekę medyczną, ubezpieczenie, kartę sportową
  • realna możliwość awansu zawodowego

Zadania

  • praca z różnymi systemami szalunkowymi
  • wykonywanie szalunków tradycyjnych oraz systemami PERI, DOKA
  • montaż konstrukcji systemowych na podstawie dokumentacji technicznej

  • Praca Nysa
  • Cieśla Nysa
  • Nysa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    119 135
    19 322