Cieśla - pomocnik l Francja l Darmowe zakwaterowanie
  • Poznań
Poznań, Poznań, Wielkopolskie, Polska
EcoJob
26. 3. 2024

Agencja Ecojob Sp. z o.o. (certyfikat 12864) świadczy usługi związane z leasingiem, outsourcingiem oraz rekrutacjami stałymi. Jesteśmy międzynarodową agencją pracy tymczasowej z ponad 10letnim doświadczeniem zawodowym. Realizujemy usługi w Polsce, Francji, Belgii i Niemczech. Dostarczamy pracowników do branży przemysłowej, automotive, medycznej i farmaceutycznej, budowalnej.
W tej chwili dla naszego Klienta poszukujemy kandydatów na stanowisko: Pomocnik cieśli, praca na terenie Francji (Alpy).
Stanowisko pracy:
Pomocnik cieśli-cynkarza, praca na terenie Francji.
Aktualnie posiadamy trzy wolne wakaty na to stanowisko.
Twój zakres obowiązków:
- prace przy drewnianych domkach,
- montaż balustrad (drewno, cynk),
- tworzenie drewnianych balustrad,
- wykonanie drewnianego tarasu,
- montaż różnych elementów domku (drewno i cynk),
- montaż drewnianych ścian,
- montaż rynien cynkowych,
- wykonanie cynkowego pokrycia dachowego metodą "rąbka stojącego".
Nasze wymagania:
- mile widziane doświadczenie jako monter domków drewnianych,
- mile widziane doświadczenie jako cieśla / dekarz (metoda rąbka stojącego),
- mile widziane prawo jazdy kat. B i własny samochód.
Co oferujemy:
- zatrudnienie w oparciu o polską umowę o pracę na czas określony,
- stawka godzinowa: od 13.20 euro brutto,
- dieta w wysokości 17.40 euro na dzień pracy,
- płatne nadgodziny,
- pracodawca zapewnia i pokrywa koszty zakwaterowania,
- zapewniamy i pokrywamy koszt transportu na kontrakt i z powrotem.
Dołącz do naszego zespołu, gdzie doceniamy profesjonalizm, oferujemy atrakcyjne warunki zatrudnienia oraz zapewniamy wsparcie na każdym etapie pracy. Jeśli spełniasz nasze wymagania i masz chęci dołączenia do naszej załogi, nie zwlekaj - aplikuj już teraz!

  • Praca Poznań
  • Cieśla Poznań
  • Poznań - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    117 494
    18 963