Cieśla
  • Niemcy
Cieśla
Niemcy, Stuttgart, 0, Niemcy
AMB GmbH
12. 6. 2024
Informacje o stanowisku

AMB GmbH specjalizuje się w wykonawstwie stanów surowych.

Głównym obszarem działania są Niemcy. Realizując kontrakty wymagające najwyższej jakości, wyjątkowej dyscypliny,a nierzadko wręcz zegarmistrzowskiej organizacji pracy, jest stałym i cenionym partnerem niemieckich potentatów budownictwa przemysłowego, usługowego i mieszkaniowego.

W związku z realizacja nowych projektów w Stuttgart aktualnie poszukujemy wykwalifikowanych pracowników lub podwykonawców w zakresie prac ciesielskich (szalunkowych).

Opis stanowiska:

  • Szalowanie systemowe i tradycyjne (szalunki typu: Peri, Dola, Bauma, Noe, Titan)

Wymagania:

  • Min. 2 lata doświadczenia przy budowie na stanowisku cieśli szalunkowego
  • Umiejętność czytania rysunku technicznego
  • Znajomość systemów Peri, Doka, Noe itd.
  • Mile widziane zgrane ekipy 4-6 osobowe

Oferujemy:

  • Stałe zatrudnienie
  • Zakwaterowanie

  • Praca Niemcy
  • Praca za granicą
  • Cieśla Niemcy

  • 85 605
    15 914