CIEŚLA/BETONIARZ
  • Kielce
Kielce, Peryferyjna 23, 25-562 Kielce, powiat: m. Kielce, woj: świętokrzyskie
EXBUD KONSTRUKCJE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
12. 9. 2024
od 60 do 80 PLN/godz (Wynagrodzenie brutto)

Prace ciesielskie przy produkcji prefabrykatów betonowych. Składanie szalunków ścian na podstawie dokumentacji technicznej. Montaż gotowego zbrojenia i przygotowanie elementu do betonowania.Demontaż szalunku.

Inne wymagania
Opis stanowiska: Prace ciesielskie przy produkcji prefabrykatów betonowych, składanie szalunków ścian na podstawie dokumentacji technicznej, montaż gotowego zbrojenia i przygotowanie elementu do betonowania, demontaż szalunku.
Wymagania:
- Doświadczenie przy wykonywaniu prac ciesielskich i betoniarskich w zakładzie prefabrykacji.
- Umiejętność czytania dokumentacji technicznej elementów betonowych.
- Umiejętność pracy w zespole.
- Dyspozycyjność, rzetelność, systematyczność.
Oferujemy:
Długofalowe zatrudnienie w ramach umowy o pracę na kontraktach prowadzonych przez nas od blisko 30 lat. Terminowe wynagrodzenie wypłacane w Euro do 10-tego każdego miesiąca. Dodatkowe premie do wynagrodzenia. Urlop wypoczynkowy płatny w Euro.
Bezpłatne zakwaterowanie (z dostępem do Internetu), dojazd do pracy, narzędzia, odzież pracowniczą oraz środki BHP. Wynagrodzenie ustalane indywidualnie na podstawie posiadanych umiejętności. Pracę w hali przez cały rok, niezależnie od pogody. Wsparcie polskiego kierownika na każdym etapie współpracy w pracy, w urzędzie, u lekarza itp. Polskojęzyczny zespół pracowników. Podatki od wynagrodzeń odprowadzane są w Niemczech. Pełne ubezpieczenie w ZUS oraz oddelegowanie w ramach A1. Premię za polecenie pracownika. Prywatną opiekę medyczną w Polsce z możliwością wykupienia pakietu dla członków rodziny. Dodatkowe ubezpieczenie UNIQA.

Rodzaj zatrudnienia
Umowa o pracę na czas określony

System wynagradzania
Czasowy ze stawką godzinową

Zmianowosc
jedna zmiana

Wyksztalcenia
zasadnicze zawodowe

  • Praca Kielce
  • Betoniarz Kielce
  • Cieśla Kielce
  • Kielce - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    109 770
    20 536