Cieśla
  • Grzybowo
Cieśla
zachodniopomorskie, Grzybowo, Zachodniopomorskie, Polska
STE CAPITAL Sp z o.o.
17. 9. 2024
Informacje o stanowisku

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Wykonywanie i montaż konstrukcji ciesielskich.
  • Przygotowywanie szalunków pod wylewki betonowe.
  • Montaż i demontaż szalunków.
  • Praca z rysunkami technicznymi i projektami.
  • Współpraca z innymi członkami zespołu budowlanego.
  • Dbanie o bezpieczeństwo i porządek na placu budowy.

WYMAGANIA:

  • Doświadczenie w pracy na stanowisku cieśli.
  • Umiejętność czytania rysunków technicznych.
  • Znajomość technik ciesielskich i materiałów budowlanych.
  • Zdolność do pracy fizycznej i w zmiennych warunkach pogodowych.
  • Sumienność, dokładność i odpowiedzialność.
  • Umiejętność pracy w zespole.

OFERUJEMY:

  • Stabilne zatrudnienie.
  • Atrakcyjne wynagrodzenie oraz możliwość premii za efektywność.
  • Szkolenia i możliwość rozwoju zawodowego.
  • Przyjazne środowisko pracy i wsparcie ze strony doświadczonego zespołu.
  • Możliwość awansu i rozwoju kariery w strukturach firmy.

  • Praca zachodniopomorskie
  • Cieśla zachodniopomorskie
  • zachodniopomorskie - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 387
    20 584