Cieśla
  • Szwecja
Cieśla
Szwecja, 0, Szwecja
Praca.pl
23. 5. 2024

Portal Praca.pl to jeden z największych portali pracy w Polsce. Działamy jako agencja zatrudnienia, numer certyfikatu 29884.

Twój zakres obowiązków

  • Montaż szalunków.

Nasze wymagania

  • Doświadczenie pracy z systemami szalunkowymi,
  • Umiejętność prowadzenia prac ciesielskich,
  • Umiejętność czytania rysunku ciesielskiego.

Oferujemy

  • Kompleksowa organizacja i opłacenie wyjazdu do Szwecji,
  • Zakwaterowanie: samodzielne pokoje z łazienką i aneksem kuchennym w kompleksie hotelowym w cichej okolicy nad jeziorem,
  • Transport z mieszkania na budowę,
  • Narzędzia do pracy, ubrania robocze i sprzęt BHP wysokiej jakości,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie - im większym fachowcem jesteś, tym wyższą masz stawkę (od 136 do 160 SEK na rękę),
  • Umowę o pracę z pełnymi świadczeniami ZUS oraz ubezpieczenie zdrowotne za granicą (EKUZ),
  • Możliwość otrzymania zaliczki w pierwszym miesiącu pracy,
  • Dodatek za rekomendacje - możesz zabrać kolegę, brata lub szwagra,
  • Długoletnią współpracę,
  • Możliwość uzyskania szwedzkich uprawnień zawodowych np. na dźwig.

  • Praca Szwecja
  • Praca za granicą
  • Cieśla Szwecja

  • 102 073
    17 509