Cieśla - Теслярі (praca na budowie)
  • Toruń
Toruń, Toruń, kujawsko-pomorskie, Polska
AA Euro Recruitment Poland Sp. z o.o.
6. 4. 2024

Twój zakres obowiązków

  • Przygotowywanie szalunków zgodnie z projektami budowlanymi.
  • Montaż i demontaż szalunków z uwzględnieniem specyfiki danego obiektu.
  • Współpraca z innymi specjalistami budowlanymi, takimi jak betoniarze czy zbrojarze.
  • Dbanie o bezpieczeństwo pracy i przestrzeganie norm budowlanych.
  • Utrzymywanie narzędzi i sprzętu w odpowiednim stanie.

Wymagania pracodawcy

  • Doświadczenie na stanowisku zbrojarz albo cieśla.
  • Uważność.
  • Dokładność.
  • Siłą fizyczna.
  • Dobra organizacja pracy.

Pracodawca oferuje

  • Umowę zlecenie
  • Możliwość zatrudnienia na podstawie B2B.
  • Dodatek za pracę w weekendy i święta.
  • Stabilną pracę.
  • Zatrudnienie na pełny etat.

  • Praca Toruń
  • Pracownik na wysokościach Toruń
  • Cieśla Toruń
  • Toruń - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    116 127
    19 315