Ciastowy
  • Kielce
Ciastowy
Kielce, Kielce, Świętokrzyskie, Polska
Zakład Piekarniczy OMAR
9. 8. 2024

Zakład Piekarniczy "OMAR" jest wiodącym producentem wysokiej jakości pieczywa z ponad 30 letnią tradycją. Posiadamy szeroki asortyment produktów piekarniczych cenionych za równo w kraju jak i za granicą. Nowoczesny park maszynowy pozwala nam na produkcję różnorodnego pieczywa w dużej wydajności.
Opis stanowiska
• Sporządzanie ciast według ustalonej receptury
• Wstępne przygotowanie surowców do produkcji
• Kontrolowanie jakości surowców przed ich użyciem
• Kontrolowanie przebiegu procesu miesienia ciasta i sporządzanie wymaganych zapisów
• Utrzymanie stanowiska pracy oraz urządzeń w należytym stanie i czystości
• Zgłaszanie przełożonym awarii czy odkształceń związanych z obsługiwanym sprzętem
• Ciągłe doskonalenie umiejętności i zdobywanie wiedzy niezbędnej do prawidłowego wykonywania zadań
Wymagania
• dyspozycyjność do pracy w systemie trzyzmianowym
• posiadanie książeczki do celów sanitarno-epidemiologicznych
• sprawność fizyczna
• umiejętność do pracy w zespole
• chęć do nauki i samorozwoju
• mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku
Co oferujemy
• premia możliwa już po pierwszym miesiącu pracy
• podwójny system premiowania ( premia podstawowa+ premia od zysku)
• ekwiwalent za zakup obuwia pracowniczego
• zapewniamy odzież roboczą
• dostęp do ubezpieczenia grupowego
• dofinansowanie do kart Multisport
• dofinansowanie do prywatnej opieki medycznej
• bony świąteczne
• okres wdrożeniowy pozwalający na zapoznanie się z nowymi zadaniami, praca przy wsparciu wykwalifikowanego ciastowego
• umowa na okres próbny (3 miesiące)
• możliwość szybkiego uzyskania umowy na czas nieokreślony

  • Praca Kielce
  • Kielce - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    109 770
    20 536