CI CD DevOps Engineer AWS
  • Poznań
Poznań, Poznań, Województwo wielkopolskie, Polska
ITFS
26. 5. 2024

ITFS jest firmą consultingową z Trójmiasta, posiadającą także oddział w Warszawie. Zajmujemy się przede wszystkim rekrutacją specjalistów IT i tworzeniem projektowych Software House dla naszych Klientów z Polski oraz Europy Zachodniej.

Stanowisko: CI/CD DevOps Engineer (AWS)

Tryb pracy: 100% zdalnie

Start: ASAP (dopuszczalne 3 miesiące okresu wypowiedzenia)

Forma współpracy: B2B z ITFS

Stawka: 150-180 PLN/h net + VAT

Zadania:

  • Budowanie pipelineów CI/CD
  • Realizacja złożonych kompilacji
  • Ustalanie warstw
  • Przeprowadzanie zautomatyzowanych testów infrastruktury

Wymagania:

  • Minimum 4 lata doświadczenia
  • Komercyjne doświadczenie z Golang
  • Znajomość AWS
  • Doświadczenie z pipelineami CI/CD w Docker, Kubernetes, Gitlab, Jenkins lub podobnych środowiskach jest konieczne
  • Doświadczenie z narzędziami monitorującymi (jednym z wymienionych): Prometheus, Grafana, Nagios, Zabbix, Datadog, New Relic, Splunk, ELK Stack, Sensu, AppDynamics, Dynatrace
  • Dobra znajomość zarządzania kodem źródłowym z Git, w tym tworzenia gałęzi i tagowania
  • Doświadczenie z PowerShell lub Bash
  • Zrozumienie infrastruktury jako kodu, najlepiej doświadczenie z ARM i/lub Terraform
  • Doświadczenie w programowaniu
  • Minimum tytuł licencjata w dziedzinie informatyki lub pokrewnej
  • Biegła znajomość języka angielskiego (co najmniej poziom C1)

Oferujemy:

  • Przejrzyste warunki współpracy w firmie o pewnej i stabilnej pozycji rynkowej
  • Możliwość skorzystania z dodatkowych benefitów (pakiet medyczny, sportowy, darmowa opieka księgowa - do 3 wpisów miesięcznie)
  • Możliwość pracy przy ciekawym i rozwojowym projekcie

  • Praca Poznań
  • Poznań - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    97 510
    17 064