Chirurg medycyny plastycznej
  • Łódź
Łódź, Łódź, łódzkie, Polska
Centrum Językowe Konik
20. 4. 2024

Firma CJ KONIK poszukuje dla swojego klienta (Prywatnej kliniki medycznej) - doświadczonego kandydata na stanowisko:
ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • analiza potrzeb pacjenta tworzenie i realizacja planów leczenia
  • dobra współpraca z pozostałymi lekarzami

  • wykształcenie wyższe medyczne
  • prawo wykonywania zawodu
  • doświadczenie na podobnym stanowisku
  • empatyczne i profesjonalne podejście do każdego pacjenta

Będziesz częścią nowopowstającej Kliniki Medycznej  - znanej i dynamicznie rozwijającej się firmy - gwarantuje to stabilne i bezpieczne miejsce pracy

NASZA OFERTA:

  • praca w wysokospecjalistycznym zespole
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub kontrakt gospodarczy
  • zatrudnienie na pełen etat
  • bezpłatne mieszkanie
  • praca w nowoczesnej klinice
  • praca na nowoczesnym sprzęcie i na najlepszych materiałach

  • Praca Łódź
  • Specjalista medycyny niekonwencjonalnej Łódź
  • Łódź - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    113 581
    19 190