Chief Accountant
  • Bydgoszcz
Bydgoszcz, Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie, Polska
HAYS
25. 8. 2024
Informacje o stanowisku

Opis stanowiska pracy

Bydgoszcz
NR REF.: 1187937

Twoja następna firma
Dla międzynarodowej firmy z branży usługowej poszukuję kandydata/-ki na stanowisko Głównego Księgowego.

Twoje następne stanowisko

  • Pełna odpowiedzialność za księgowość i sprawozdawczość finansową polskiej jednostki
  • Współpraca z zespołem podatkowym i zewnętrznymi dostawcami usług w celu terminowego raportowania i zgodności z VAT, CIT oraz sprawozdaniami statutowymi
  • Zarządzanie i koordynowanie skutecznych audytów zewnętrznych
  • Zarządzanie przepływem gotówki, efektywna współpraca z działem płatności
  • Stosowanie odpowiednich kontroli finansowych w polskim oddziale, w tym przegląd i zatwierdzanie listy płac, monitorowanie pracy księgowych w zakresie wniosków o zwrot kosztów i wymaganej lokalnie dokumentacji
  • Nadzór nad pracą księgowych przy aktualizacji lokalnego oprogramowania księgowego
  • Zapewnienie dokładnych, terminowych i zgodnych procesów raportowania i zamykania miesięcznego
  • Analiza wyników w ramach rachunków zarządczych
  • Wdrażanie, zatwierdzanie i monitorowanie ustaleń bilansowych
  • Raportowanie do Głównego Urzędu Statystycznego (GUS), NBP
Czego potrzebujesz, aby osiągnąć sukces?
  • Znajomość języka angielskiego i polskiego na poziomie umożliwiającym płynną komunikację
  • Kwalifikacje księgowe (ACA/ACCA/CIMA lub równoważne)
  • 5 lat doświadczenia w funkcji finansowej na stanowisku kierowniczym, w tym doświadczenie w finansach europejskich
  • Zrozumienie wymagań dotyczących podatku dochodowego od osób prawnych i księgowości
  • Doświadczenie w konsolidowanej księgowości zgodnie z polskimi standardami rachunkowości - mile widziane
  • Umiejętności zarządzania interesariuszami
  • Dbałość o szczegóły, zaangażowanie w dokładność i jakość
  • Doświadczenie w pracy z Microsoft Great Plains, Hyperion i Microsoft D365
  • Umiejętności krytycznego myślenia i rozwiązywania problemów
  • Zdolność do pracy pod presją i dotrzymywania ścisłych terminów
Co zyskujesz?
  • Konkurencyjne wynagrodzenie,
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • Realny wpływ na zmiany zachodzące w firmae,
  • Możliwość rozwoju oraz pracę w międzynarodowym środowisku,
  • Hybrydowy model pracy.

Co powinieneś zrobić?
Jeśli ta oferta jest idealna dla Ciebie, kliknij ‘Aplikuj’ i prześlij nam swoje aktualne cv.

  • Praca Bydgoszcz
  • Chief marketing officer Bydgoszcz
  • Chief security officer Bydgoszcz
  • Bydgoszcz - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 387
    20 584