Chief Accountant
  • Poznan
Poznań, Poznan, Polska
HAYS POLAND Sp. z o.o.
2. 10. 2024
Informacje o stanowisku

Opis stanowiska:
Jako Główny Księgowy będziesz odpowiedzialny za zarządzanie i nadzorowanie wszystkich aspektów księgowości w naszej firmie. Twoja rola będzie kluczowa w zapewnieniu dokładności i zgodności finansowej, a także w dostarczaniu strategicznych informacji finansowych dla zarządu.
Praca hybrydowa w Poznaniu.

Obowiązki:
  • Nadzór nad codziennymi operacjami księgowymi, w tym księgowanie transakcji, zamknięcia miesiąca i roku.
  • Przygotowywanie i analiza sprawozdań finansowych zgodnie z obowiązującymi przepisami i standardami rachunkowości.
  • Zarządzanie zespołem księgowych, w tym rekrutacja, szkolenie i ocena pracowników.
  • Współpraca z audytorami zewnętrznymi i wewnętrznymi w celu zapewnienia zgodności z przepisami.
  • Monitorowanie i kontrola budżetu oraz prognoz finansowych.
  • Identyfikacja i wdrażanie usprawnień procesów księgowych.
  • Zapewnienie zgodności z przepisami podatkowymi i regulacjami finansowymi.
  • Wsparcie zarządu w podejmowaniu decyzji strategicznych poprzez dostarczanie rzetelnych analiz finansowych.
Wymagania:
  • Wykształcenie wyższe w dziedzinie finansów, rachunkowości lub pokrewnych.
  • Minimum 5 lat doświadczenia na stanowisku księgowym, w tym co najmniej 2 lata na stanowisku kierowniczym.
  • Znajomość międzynarodowych standardów rachunkowości (IFRS) oraz przepisów podatkowych.
  • Doskonałe umiejętności analityczne i zdolność do pracy pod presją czasu.
  • Znajomość systemów ERP oraz zaawansowana znajomość MS Excel.
  • Dobra znajomość języka angielskiego (min.B2)
  • Umiejętność zarządzania zespołem i doskonałe zdolności komunikacyjne.
  • Certyfikaty zawodowe (np. ACCA, CPA) będą dodatkowym atutem.
Oferujemy:
  • Konkurencyjne wynagrodzenie i pakiet benefitów.
  • Możliwość rozwoju zawodowego i awansu.
  • Pracę w dynamicznym i przyjaznym zespole.
  • Elastyczne godziny pracy i możliwość pracy zdalnej.

If you're interested in this role, click 'apply now' to forward an up-to-date copy of your CV, or call us now.

Hays Poland sp. z o.o. is an employment agency registered in a registry kept by Marshal of the Mazowieckie Voivodeship under the number 361.

  • Praca Poznań
  • Chief marketing officer Poznań
  • Chief security officer Poznań
  • Poznań - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    114 310
    20 521