Chemik / Specjalista ds. badań i rozwoju
  • Osiek
Osiek, Osiek, świętokrzyskie, Polska
Intermag sp. z o.o.
8. 8. 2024

Twój zakres obowiązków

  • Opracowywanie nowych formulacji nawozowych i wyodrębnianie produktu końcowego,
  • Prowadzenie badań fizyko-chemicznych,
  • Prowadzenie syntez chemicznych,
  • Opracowywanie i analiza uzyskanych wyników,
  • Prowadzenie badań stabilnościowych prototypów oraz produktów gotowych,
  • Prowadzenie zapisów badań oraz tworzenie dokumentacji technologicznej,
  • Udział w rozwiązywaniu problemów jakościowych,
  • Współpraca z instytucjami zewnętrznymi,
  • Współpraca z działem produkcji.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe chemiczne, technologia chemiczna lub pokrewne,
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego,
  • Znajomość pakietu MS Office,
  • Operatywność, kreatywność i samodzielność.
  • Doświadczenie w pracy na podobnych stanowisku będzie dodatkowym atutem

To oferujemy

  • Jesteś ważną częścią innowacyjnej firmy, która oferuje szkolenia poszerzające wiedzę i kompetencje,
  • Jesteś członkiem zespołu, którego nadrzędną zasadą jest wzajemna współpraca i dzielenie się doświadczeniem,
  • Ciekawa, pełna wyzwań praca z możliwością rozwoju zawodowego,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie,
  • Oferujemy szeroki pakiet benefitów (w tym m.in. prywatna opieka medyczna, fundusz socjalny - dofinansowanie do wczasów pod gruszą, świadczenia na święta, spotkania integracyjne)

  • Praca Osiek
  • Osiek - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    106 427
    20 544