Chemik - Dział Badań i Rozwoju
  • Puławy, Park Naukowo-Technologiczny
lubelskie, Puławy, Park Naukowo-Technologiczny, lubelskie, Polska
A-SENSE Sp. z o.o.
7. 6. 2024
Informacje o stanowisku

Zakres obowiązków:

  • Przeprowadzanie syntez chemicznych w skali laboratoryjnej
  • Uczestnictwo w skalowaniu procesów
  • Wykonywanie przeglądów literaturowych
  • Interpretacja wyników badań analitycznych
  • Utrzymywanie stanowiska pracy w należytym porządku
  • Staranne i systematyczne zapisywanie wykonywanych czynności oraz poczynionych obserwacji; sporządzanie tygodniowych raportów

Wymagania:

  • Skończone studia o profilu chemicznym lub pokrewnym
  • Dobra znajomość chemii organicznej
  • Znajomość metod analitycznych – TLC, GC/MS, LC/MS, HPLC
  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku (będzie dodatkowym atutem)
  • Zaangażowanie oraz chęć do rozwoju
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Dyspozycyjność, umiejętność analitycznego myślenia, dobra organizacja pracy, dokładność i samodzielność
  • Język angielski - komunikatywnie

Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Udział w ambitnych projektach
  • Pracę z doświadczonymi specjalistami
  • Elastyczne godziny pracy
  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

O nas

Spółka A-Sense powstała w 2017 roku - działa na rynku od 7 lat. A-Sense Sp. z o.o. działa w branży chemicznej i głównym segmentem działania spółki jest wytwarzanie produktów chemicznych dostosowanych do konkretnych potrzeb Klienta. W ofercie spółki poza gotowymi produktami, półproduktami oraz surowcami można znaleźć usługi polegające na opracowywaniu i wdrażaniu nowych technologii oraz produkcję chemikaliów specjalistycznych poprzez opracowywanie technologii na potrzeby klientów (tailor-madesynthesis). A-Sense dzięki bardzo dobrze wyposażonym laboratorium analitycznym (HPLC, LC/MS, GC/MS) świadczy również usługi analiz chemicznych.

A-Sense podejmuje współpracę głównie na zasadzie B2B.

  • Praca lubelskie
  • lubelskie - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    95 687
    16 851