Chemik Analityk w Dziale Kontroli Jakości
  • Kazuń Nowy, ul. Marymoncka 15
mazowieckie, Kazuń Nowy, ul. Marymoncka 15, mazowieckie, Polska
Celon Pharma S.A.
14. 9. 2024

Celon Pharma S.A. jest zintegrowaną firmą farmaceutyczną prowadzącą zaawansowane badania naukowe i wytwarzającą nowoczesne leki. Firma prowadzi również skuteczny i profesjonalny marketing własnych produktów. Nasze leki pomagają tysiącom pacjentów zachować lepsze i dłuższe życie. Środki finansowe na badania i rozwój pozyskujemy ze sprzedaży naszych własnych produktów, środków pochodzących z rynku kapitałowego.

Dużym atutem Celon Pharma S.A. jest silne zaplecze badawczo-rozwojowe, które pozwala nam tworzyć zupełnie nowe klasy skutecznych leków. Dział badawczo-rozwojowy Celon Pharma S.A. tworzy ponad 200 naukowców, spośród których 1/3  posiada tytuł doktora biologii molekularnej, farmacji lub chemii.

Inwestujemy w rozwój innowacyjnych farmaceutyków o potencjalnym zastosowaniu w leczeniu nowotworów, chorób neurologicznych, cukrzycy i innych schorzeń metabolicznych. Zapraszamy Cię do naszego zespołu!

Opis stanowiska

  • Wykonywanie badań fizykochemicznych jakościowych oraz ilościowych materiałów wyjściowych oraz produktów;
  • Przygotowywanie prób do analiz jakościowych i ilościowych;
  • Wykonywanie kontroli AQL;
  • Przygotowanie roztworów roboczych;
  • Utrzymywanie porządku pomieszczeń oraz urządzeń laboratoryjnych;
  • Przeprowadzanie segregacji odpadów z badań i przekazywanie ich do utylizacji;
  • Uczestniczenie w weryfikacjach oraz walidacjach metod analitycznych;
  • Opracowywanie nowych oraz aktualizacja istniejących procedur i instrukcji w zakresie działalności laboratorium.

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe chemiczne lub pokrewne;
  • Minimum 1 rok doświadczenia w laboratorium fizykochemicznym (mile widziane w branży farmaceutycznej);
  • Dobra znajomość pakietu MS Office;
  • Prawo jazdy kat. B;
  • Preferowana znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie na poziomie średnio zaawansowanym;
  • Pracowitość, staranność, dokładność, samodzielność, skrupulatność;
  • Zaangażowanie w powierzoną pracę;
  • Umiejętność pracy w zespole.

Oferujemy

  • Pracę w innowacyjnej firmie farmaceutycznej z nowoczesnymi laboratoriami i rozległym zapleczem technicznym na europejskim poziomie;
  • Pracę w dynamicznym, interdyscyplinarnym zespole - w modelu 2 zmianowym od poniedziałku do piątku;
  • Możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji;
  • Długoterminową współpracę, stabilne, rozwijające się środowisko pracy;
  • pakiet świadczeń dodatkowych (prywatna opieka medyczna, karta Multisport, grupowe ubezpieczenie na życie, firmowy autobus, dofinansowanie posiłków w pracy).

  • Praca mazowieckie
  • mazowieckie - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 387
    20 584