Change Lead / OCM Lead
  • Polska
mazowieckie, Polska, mazowieckie, Polska
HAYS
14. 8. 2024
Informacje o stanowisku

Opis stanowiska pracy

Polska
NR REF.: 1187890

Hays IT Contracting to współpraca oparta na zasadach B2B. Nasza firma dopasowuje specjalistów IT do najciekawszych projektów technologicznych na rynku.Dołącz do grona 500 zadowolonych Kontraktorów i pracuj dla Klientów Hays!

Obecnie dla naszego Klienta poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

OCM Lead / Change Manager

Lokalizacja: praca zdalnaBranża: farmaceutycznaRodzaj umowy: kontrakt (B2B przez Hays Poland)Współpraca: długoterminowa (kontrakty przedłużane co 12 miesięcy)Stawka: 120 - 150 PLN/h netto + VATStart date: ASAP / 1 miesiąc okresu wypowiedzeniaGodziny pracy: standardowePraca zdalna: 100% zdalnieAngielski: poziom B2/C1

Czym będziesz się zajmował:
  • Napędzanie zmian kulturowych i technicznych niezbędnych do zbudowania, wdrożenia i propagowania realizacji Strategii Platformy
  • Kierowanie tworzeniem oceny wpływu zmian i definicji zmian
  • Przeprowadzenie analizy interesariuszy oraz opracowanie strategii i planu OCM
  • Ustanowienie i rozpoczęcie wewnętrznego zaangażowania interesariuszy (zespół programowy, domena, rozdział)
  • Przyczynianie się do zarządzania interesariuszami (np. MSP) w razie potrzeby
  • Tworzenie i zarządzanie wszelkimi niezbędnymi szkoleniami i planami transferu wiedzy

Co otrzymasz:
  • Możliwość pracy dla międzynarodowego lidera branży farmaceutycznej
  • Standardowe benefity – preferencyjne stawki pakietów LuxMed i Multisport
  • Decydując się na współpracę via Hays, otrzymujesz również możliwość pracy w przyszłości dla wielu innych wiodących klientów Hays

Czego oczekujemy:
  • Co najmniej 5 lat doświadczenia w projektowaniu i wdrażaniu programów zarządzania zmianą organizacyjną, wykorzystując zasady, metodologie i narzędzia zarządzania zmianą
  • Doświadczenie w pracy z doświadczonymi interesariuszami
  • Bardzo dobra komunikacja w j.angielskim na poziomie B2, a najlepiej C1
  • Doskonałe umiejętności komunikacyjne i interpersonalne z możliwością angażowania i wpływania na interesariuszy na wszystkich poziomach
  • Umiejętność wpływania i rozwijania współpracy w celu osiągnięcia konsensusu, dotrzymania terminów i osiągnięcia celów
  • Doświadczenie w pracy w wielokulturowym środowisku i budowaniu silnej sieci kontaktów
  • Proaktywny samodzielny start; skuteczny zarówno w ustawieniach zespołu, jak i jako indywidualny współpracownik
  • Zdolność do realizacji wielu zadań
  • Doświadczenie w branży farmaceutycznej lub technologicznej jest dodatkowym atutem
  • Znajomość technologii urządzeń lub cyklu życia urządzeń konsumenckich (np. współpraca z HP lub dostawcą w celu dostarczenia urządzeń do klientów) - będzie to dużą zaletą

Jak będzie wyglądał proces rekrutacyjny:1. Twoje CV trafi do weryfikacji przez Rekrutera Hays2. Rekruter skontaktuje się z Tobą telefonicznie – 15-minutowa rozmowa o projekcie i Twoim doświadczeniu3. Rozmowa techniczna z Klientem - 1 max. 2 spotkania5. Witamy w projekcie!

Hays Poland sp. z o.o. jest agencją zatrudnienia zarejestrowaną w rejestrze prowadzonym przez Marszałka Województwa Mazowieckiego pod numerem 361.

  • Praca mazowieckie
  • mazowieckie - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 387
    20 584