Carrier Manager
  • Gdańsk
Gdańsk, Gdańsk, Pomeranian Voivodeship, Polska
SKAT Transport P.S.A
10. 10. 2024

Miejsce pracy: Gdańsk

Twój zakres obowiązków

  • Budowa oraz rozwój floty przewoźników kontraktowych w transporcie międzynarodowym oraz krajowym (FTL oraz LTL, koncept, egzekucja)
  • Wdrożenie oczekiwanych standardów jakościowych, audyt i ocena
  • Zapewnienie optymalnych mocy operacyjnych pozwalających na stabilną obsługę biznesu przy zachowaniu oczekiwanej marży
  • Zdefiniowanie oraz negocjacja warunków współpracy, reagowanie na zmiany rynkowe i kreowanie efektywnych rozwiązań
  • Budowa pozytywnych relacji i długofalowej współpracy
  • Implementacja real time visibility oraz aplikacji wspierających
  • Efektywna komunikacja i współpraca wewnątrz oraz na zewnątrz organizacji
  • Zapewnienie ciągłości efektywnej pracy przewozowej, analiza kluczowych wskaźników
  • Zarządzanie podległym zespołem
  • Raportowanie wszelkich zagrożeń oraz niezgodności, wdrożenie działań naprawczych
  • Przygotowanie raportów, analiz i prezentacji
  • Prawidłowa obsługa systemów wdrożonych w organizacji
  • Planowanie i koordynacja działań transportowych
  • Inicjowanie działań wspierających rozwój biznesu

Nasze wymagania

  • Min. 3 lata doświadczenia w zarządzaniu przewoźnikiem kontraktowym, znajomość rynku przewoźników
  • Doświadczenie w branży logistycznej oraz transportowej (min. 5 lat)
  • Doświadczenie w zarządzaniu zespołem (min. 2 lata)
  • Wykształcenie wyższe, mile widziane techniczne
  • Sprawna analiza danych, wyciąganie wniosków, wdrażanie rozwiązań i planów naprawczych
  • Znajomość realiów rynku oraz przepisów z obszaru transportu i spedycji
  • Orientacja na wynik

To oferujemy

  • Samochód służbowy
  • Bezpłatną opiekę medyczną (PZU)
  • Ubezpieczenie grupowe na preferencyjnych warunkach
  • Dofinansowanie do karty Multisport

SKAT od 30 lat dostarcza nowoczesne, zorientowane na klienta, rozwiązania branży TSL. Obszar działalności: transport i spedycja międzynarodowa, przeprawy promowe, transport i spedycja w ruchu krajowym. Centrala firmy mieści się w Gdańsku, firma posiada również cztery oddziały w Polsce, łącznie zatrudnia 250 pracowników.

  • Praca Gdańsk
  • Manager Gdańsk
  • Manager Pruszcz Gdański
  • Manager Nowy Dwór Gdański
  • Manager Starogard Gdański
  • Manager gdański
  • HR Manager Gdańsk
  • Account manager Gdańsk
  • Project Manager Gdańsk
  • Product manager Gdańsk
  • Content Manager Gdańsk
  • Gdańsk - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    106 572
    18 690