Call center/obsługa recepcji z doświadczeniem - os. z orzecz
  • Łódź
Łódź, Łódź, Łódzkie, Polska
GACJUSZ
14. 7. 2024

Poszukujemy pracownika ds. telefonicznej obsługi klienta w wirtualnej recepcji obiektów noclegowych. Praca polega na przyjmowaniu oraz obsłudze rezerwacji (telefonicznie i on-line), kontrolowaniem rozliczeń, faktur, oraz organizowaniem wycieczek i większych grup gości.
Oferujemy:
- Wysokie wynagrodzenie
- Oferujemy pracę w systemie hybrydowym, częściowo w biurze oraz częściowo zdalnie
- Przyjazną atmosferę pracy
- Elastyczny grafik pracy
Zakres obowiązków:
- Koordynowanie rezerwacji hotelowych (telefonicznie oraz online)
- Współpraca z pozostałymi działami firmy
- Dbanie o dobry wizerunek firmy
- Biegła obsługa komputera
Oczekiwania:
- Osoba z doświadczeniem w obsłudze klienta lub na infolinii
-Dobry kontakt z ludźmi oraz przyjazne nastawienie
- Umiejętność pracy w zespole
- Osoba z orzeczenie o stopniu niepełnosprawności
- Wykształcenie wyższe lub średnie
- Dyspozycyjność i gotowość do rozpoczęcia pracy
Zadzwoń lub wyślij nam swoje CV już teraz i dołącz do naszego zespołu. Możliwe, że czekamy właśnie na Ciebie ! Masz pytania ? Chętnie na nie odpowiemy.
Zapraszam do kontaktu tel. 609-271-430

  • Praca Łódź
  • Obsługa hotelowa Łódź
  • Obsługa gastronomii Łódź
  • Specjalista ds. obsługi klienta Łódź
  • Łódź - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    109 770
    20 536