CAD Designer (również bez doświadczenia)
  • Kalisz
Kalisz, Kalisz, wielkopolskie, Polska
Gi Group Poland S.A.
9. 10. 2024
Informacje o stanowisku

Opis stanowiska pracy

Dla naszego Klienta - nowopowstającej firmy produkcyjnej w Kaliszu - prowadzimy rekrutację na stanowisko:

CAD Designer

Twoje zadania:

  • Projektowanie rysunków technicznych (m.in. projektowanie podzespołów)
  • Przygotowywanie dokumentacji technicznej (w tym rysunków montażowych, szczegółowych przekrojów oraz schematów)
  • Rozwiązywanie problemów technicznych oraz proponowanie rozwiązań mających na celu usprawnienie procesu projektowego
  • Ścisła współpraca z zespołami w Polsce i zagranicą

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe techniczne (mechanika, budowa maszyn i podobne)
  • Mile widziane doświadczenie zawodowe na stanowisku konstruktora
  • Znajomość oprogramowania CAD 3D
  • Znajomość języka angielskiego umożliwiająca swobodną komunikację (wymóg konieczny)
  • Bardzo dobra znajomość rysunku technicznego
  • Znajomość zagadnień z zakresu tworzyw sztucznych, konstrukcji, metali

Nasz Klient oferuje:

  • Umowa o pracę bezpośrednio z naszym Klientem
  • Benefity
  • Praca w międzynarodowym środowisku w nowopowstającym zakładzie produkcyjnym
  • Możliwość rozwoju zawodowego

  • Praca Kalisz
  • Kalisz - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    106 572
    18 690