Bussines Development Manager Biogas Market
  • Otwock
Otwock, Otwock, Masovian Voivodeship, Polska
Polska Grupa Biogazowa
9. 8. 2024
Informacje o stanowisku

O nas:

Polska Grupa Biogazowa to lider polskiego rynku w zakresie budowy i eksploatacji biogazowni oraz farm fotowoltaicznych z 17-letnim doświadczeniem. Obecnie posiadamy 18 biogazowni i 4 farmy fotowoltaiczne na terenie Polski. Wytwarzamy, dystrybuujemy i sprzedajemy zieloną energię elektryczną i ciepło. Posiadamy szeroką wiedzę w obszarze inwestycji proekologicznych. W miesiącu lutym 2023 r. zostaliśmy przejęci przez koncern TotalEnergies. Przyszłość naszej firmy wiąże się z dynamicznym rozwojem sektora biogazu i biometanu w Polsce i na świecie. W najbliższym czasie planujemy realizację 23 projektów inwestycyjnych. Stanowimy doświadczony zespół liczący 130 osób.

Więcej informacji na temat profilu działalności Grupy PGB znajduje się na stronie www.polskagrupabiogazowa.pl.

Twój zakres obowiązków

  • Rozwój biznesu w zakresie nowych projektów w obszarze biogazu/biometanu realizowanych we współpracy z partnerami biznesowymi
  • Znaczący wkład w realizację planów długoterminowych Spółki poprzez identyfikację nowych możliwości rozwoju biznesu w Polsce
  • Pozyskiwanie nowych partnerów biznesowych do długofalowej współpracy oraz nadzór nad przebiegiem projektów.
  • Budowanie relacji biznesowych z partnerami oraz negocjacje warunków długoterminowej współpracy.
  • Ścisła współpraca z dedykowanymi zasobami w Spółce w zakresie weryfikacji, oceny oraz akceptacji pozyskanych projektów.
  • Aktywne monitorowanie istotnych zmian na w branży oraz na rynku
  • Bezwzględne przestrzeganie procedur i zasad bezpieczeństwa obowiązujących w organizacji
  • Gotowość do podróży służbowych (3 dni w tygodniu)

Nasze wymagania

  • Umiejętność efektywnego działania na rynku charakteryzującym się wysoką dynamiką zmian w otoczeniu biznesowym i legislacyjnym
  • Minimum 10 lat doświadczenia na samodzielnych stanowiskach w rozwoju biznesu i sprzedaży (B2B) w sektorze energetycznym lub przemysłowym.
  • Znajomość rynku energetycznego – wymagane doświadczenie co najmniej 5 lat będzie atutem
  • Umiejętności efektywnych negocjacji z partnerami biznesowymi
  • Wysokie zdolności komunikacyjne, autonomia, inicjatywa, bardzo dobra organizacja pracy
  • Wykształcenie wyższe
  • Język polski, biegła znajomość języka angielskiego

To oferujemy

  • Atrakcyjne stałe wynagrodzenie oraz premię kwartalną
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Dofinansowanie do pakietu prywatnej opieki medycznej
  • Ubezpieczenie na życie
  • Dofinansowanie do kursów języka angielskiego i francuskiego.
  • Możliwość uczestniczenia w programie MultiSport
  • Owocowe poniedziałki i środy
  • Możliwość poznania innowacyjnych i efektywnych technologii wytwarzania biogazu wykorzystujących inteligentne systemy informatyczne

  • Praca Otwock
  • Manager Otwock
  • Manager otwocki
  • Otwock - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    106 427
    20 544