Business Manager
  • Warsaw
Warszawa, Warsaw, Masovian Voivodeship, Polska
"AUTO-HANDEL-EXPORT" Witold Baranowski
16. 10. 2024
Informacje o stanowisku

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Opracowywanie i wdrażanie strategii rozwoju biznesu w celu osiągnięcia celów biznesowych.
  • Identyfikowanie nowych możliwości rynkowych i rozwijanie potencjalnych klientów.
  • Nawiązywanie i utrzymywanie relacjiz klientami oraz promowanie współpracy.
  • Analiza trendów rynkowych i przedstawianie sugestii dotyczących rozwoju biznesu.

WYMAGANIA:
  • Odpowiednie doświadczenie w rozwoju biznesu lub sprzedaży.
  • Doskonałe umiejętności komunikacyjne i negocjacyjne.
  • Umiejętność pracy pod presją i dostosowanie się do szybkiego środowiska.
  • Biegła znajomośc języka polskiego i angielskiego.

OFERUJEMY:
  • Wynagrodzenie podstawowe + premia
  • Usługi medyczne
  • Uubezpieczenie na życie
  • Samochód służbowy
  • Nieograniczone prowizje

  • Praca Warszawa
  • Business Development Manager Warszawa
  • Manager Warszawa
  • HR Manager Warszawa
  • Account manager Warszawa
  • Project Manager Warszawa
  • Product manager Warszawa
  • Content Manager Warszawa
  • Key Account Manager Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    92 671
    16 662