Business Intelligence Manager
  • Warsaw
Warszawa, Warsaw, Masovian Voivodeship, Polska
Aurovitas Pharma Polska sp. z o.o.
10. 10. 2024
Informacje o stanowisku

technologies-expected :

  • SQL
  • Python
  • R

about-project :

  • Szukamy osoby z doświadczeniem na podobnym stanowisku (niezależnie od branży), która potrafi skutecznie zarządzać działem BI i będzie liderem rozwoju obecnych członków działu. Pozytywnej, otwartej i komunikatywnej. Rozumiejącej rolę działu wspierającego biznes i otwartej na poszukiwania skutecznych i efektywnych rozwiązań służących biznesowi.

responsibilities :

  • Budowanie rozwiązań adresujących potrzeby biznesowe organizacji- wymagamy kreatywności i inicjatywy
  • Zarządzanie zadaniami zespołu BI
  • Tworzenie aplikacji w środowisku QlikSense Enterprise dla użytkowników wewnątrzfirmowych
  • oraz modyfikacja istniejących aplikacji
  • Obsługa narzędzia Qlik Sense NPrinting
  • Administracja środowiska QlikSense Enterprise przy użyciu QMC – podstawowe funkcjonalności
  • Pomoc w utrzymywaniu rozbudowie firmowej hurtowni danych
  • Automatyzacja procesów biznesowych opartych o dane
  • Przygotowywanie raportów i analiz na potrzeby użytkowników biznesowych
  • Monitorowanie i analiza informacji zwrotnych od użytkowników końcowych w celu identyfikacji obszarów wymagających usprawnienia
  • Wspieranie biznesu w rozumieniu i interpretacji danych (konsultacje, szkolenia)
  • Współudział w tworzeniu opartych na danych nowych rozwiązań dla biznesu (typu dedykowane systemy wspierające sprzedaż)

requirements-expected :

  • Znajomość narzędzia BI (preferowany QlikSense)
  • Doświadczenie w administrowaniu oraz tworzeniu warstwy skryptowej i wizualizacyjnej dashboardów i aplikacji BI
  • Umiejętność automatyzacji przepływu danych i procesów z nimi związanych (Python, R lub no code (Power Automate, make.com, Qlik Automations) bądź inne)
  • Tworzenie zapytań w języku SQL
  • Doświadczenie w administrowaniu bazami danych
  • Otwartość na nowe technologie i narzędzia oraz umiejętność ich szybkiej implementacji na potrzeby firmowe
  • Znajomość procesów i danych specyficznych dla branży farmaceutycznej będzie dodatkowym atutem
  • Analityczne myślenie
  • Umiejętność trafnego wyciągania wniosków
  • Rozumienie procesów biznesowych i wynikających z nich potrzeb klienta wewnętrznego
  • Umiejętność konstruowania narzędzi odpowiadających na potrzeby klienta
  • Zdolność i determinacja do rozwiązywania problemów i tworzenia niestandardowych rozwiązań
  • Umiejętność zarządzania zespołem ze szczególnym naciskiem na rozwój i współpracę
  • Umiejętność inicjowania i prowadzenia projektów
  • Wysokie zdolności komunikacyjne

benefits :

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • ubezpieczenie na życie
  • Dodatkowe dni wolne od pracy

  • Praca Warszawa
  • Business Development Manager Warszawa
  • Manager Warszawa
  • Content Manager Warszawa
  • Account manager Warszawa
  • Project Manager Warszawa
  • Product manager Warszawa
  • HR Manager Warszawa
  • Key Account Manager Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 851
    19 087