Business Development Specialist / Specjalista ds. Rozwoju Biznesu
  • Łódź, ul. Brukowa 24
łódzkie, Łódź, ul. Brukowa 24, łódzkie, Polska
iHub Centrostal Łódź S.A.
22. 10. 2024
Informacje o stanowisku

Informacje

Praca w Centrostal Logistics Sp. z o.o. w Łodzi

W związku z dynamicznie rozwijającą się polską firmą poszukujemy zdolnych i ambitnych ludzi, którzy chcieliby dołączyć do naszego zespołu.

Stanowisko:

Opis stanowiska
  • rozwój aktywności sprzedażowej spółki poprzez systematyczne pozyskiwanie nowych klientów w obszarze usług spedycji intermodalnej oraz  logistyki kontraktowej na rynku krajowym i międzynarodowym,
  • budowanie i rozwój długofalowych relacji z obecnymi klientami spółki,
  • rozszerzanie współpracy z istniejącymi klientami,
  • przygotowywanie ofert handlowych i negocjowanie warunków współpracy z klientami,
  • aktywny udział w targach i konferencjach branżowych,
  • utrzymywanie pozytywnego wizerunku firmy poprzez zapewnienie profesjonalnej obsługi Klienta i wysoką jakość świadczonych usług,
  • realizowanie strategii sprzedażowej we współpracy z działami operacyjnymi firmy,
  • samodzielne rozwiązywanie problemów i ograniczeń przyczyniających się do braku rozwoju współpracy z klientem,
  • współuczestniczenie w tworzeniu i wdrażaniu akcji promocyjnych i marketingowych,
  • analiza preferencji klientów, działań konkurencji oraz trendów rynkowych.

Wymagania
  • udokumentowane minimum 3 lata doświadczenia w kontaktach z klientem i w rozwoju biznesu w logistyce kontraktowej / spedycji,
  • doskonałe umiejętności komunikacji i negocjacji,
  • biegła znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie,
  • osoba ambitna, otwarta na zmianę i nowe wyzwania, lubiąca pracę w zespole,
  • prawo jazdy kat. B.

Oferujemy
  • możliwość rozwoju zawodowego i stałego podnoszenia kwalifikacji,
  • miłą atmosferę pracy w zgranym, młodym i ambitnym zespole,
  • niezbędne narzędzia pracy,
  • stabilność zatrudnienia w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej,
  • atrakcyjne wynagrodzenie oraz dodatkowe świadczenia pozapłacowe.

  • Praca łódzkie
  • łódzkie - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    91 008
    16 699