Business Development Specialist
  • Wrocław
Wrocław, Wrocław, Lower Silesian Voivodeship, Polska
Edge One Solutions Sp. z o.o.
24. 5. 2024

Miejsce pracy: Wrocław

Twój zakres obowiązków

  • Rozwój biznesu u aktualnych klientów w ramach danego Business Unitu.
  • Osiąganie ustalonych celów sprzedażowych.
  • Odpowiedzialność za organizację i prowadzenie procesu sprzedaży, m.in. spotkań z klientami, przygotowywania ofert oraz prezentacji, koordynację procesu podpisywania zamówień, przygotowywanie danych do rozliczeń z klientami.
  • Wsparcie w procesie pozyskiwanie Specjalistów IT.Raportowanie czynności sprzedażowych oraz projektowych w systemie CRM/ATS, CPD i innych.
  • Bliska współpraca z innymi działami w organizacji.
  • Działanie zgodnie z misją, głównymi celami i wartościami firmy.
  • Raportowanie do Business Unit Directora.

Nasze wymagania

  • Min. 2 lata doświadczenia w rekrutacji IT lub na stanowisku Sales Support Specialist, Resource Manager – usługi IT (Outsourcing IT).
  • Wiedza na temat technologii oraz usług w jakich działa organizacja.
  • Wyższe wykształcenie (IT, Rekrutacja, Sprzedaż).
  • Zdolność do utrzymywania dobrych relacji z klientami oraz pozyskiwania nowych możliwości sprzedażowych.
  • Umiejętność analitycznego myślenia.
  • Pomysłowość, kreatywność, chęć szukania nowych rozwiązań.
  • Bardzo dobra organizacja pracy i profesjonalne podejście do wykonywanych zadań.
  • Osoba samodzielna i zorientowana na cel.
  • Znajomość j. angielskiego na poziomie min. B2.

To oferujemy

  • Dofinansujemy lub opłacimy szkolenia, certyfikaty i udział w konferencjach.
  • Pomożemy w rozwoju umiejętności miękkich- Employer Advocacy Programme, Klub Poważnych Scrum Masterów.
  • Damy możliwość zmiany projektu #SmartChange, a po jego zakończeniu, znajdziemy nowy.
  • Zagwarantujemy też rozrywkę - wyjścia integracyjne, wydarzenia sportowe, webinary #edge1talks i wiele innych.
  • Lubimy wspierać pasje, dlatego współfinansujemy inicjatywy naszych pracowników (np. Złombol) #edgeneration.
  • Zachęcamy też do uprawiania sportów poprzez pomoc w organizacji klubów czy wynajem sal.
  • Zdrowie jest najważniejsze, więc zapewniamy prywatną opiekę medyczną, kartę sportową, ubezpieczenie oraz możliwość skorzystania z konsultacji psychologicznych (HearMe).
  • Przyjemnym dodatkiem do wynagrodzenia będą punkty przyznawane na platformie benefitowej do wykorzystania zgodnie z Twoimi potrzebami.
  • Ze względu na wiele międzynarodowych projektów zachęcamy do udziału w bezpłatnych lekcjach angielskiego.

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie nauki języków
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • ubezpieczenie na życie
  • możliwość pracy zdalnej
  • elastyczny czas pracy
  • owoce
  • spotkania integracyjne

Kilka słów o zespole:

Dołączysz do zespołu naszego Business Unit Directora, związanego z E1S od ponad 3 lat. Na co dzień będziesz także współpracować z osobą na stanowisku Sales Support Specialist. Docelowo Twój zespół będzie liczył 5 specjalistów, odpowiedzialnych za współpracę z globalnymi liderami sektora nowych technologii.

Lokalizacja pracy:

Twój zespół jest głównie zlokalizowany w Warszawie. Optymalnie dla nas byłoby, gdybyś był/-a w stanie pracować hybrydowo z naszego warszawskiego, wrocławskiego lub krakowskiego biura.

Edge One Solutions istnieje od 2015 roku, jesteśmy polską firmą specjalizującą się w obszarze outsourcingu specjalistów IT (team leasing, staff augumentation). Obecnie w związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy osoby, która dołączy do nas na stanowisko Business Development Specialist.

Klikając w przycisk „Aplikuj” lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne, zgadzasz się na przetwarzanie Twoich danych osobowych przez Edge One Solutions Sp. z o.o. z siedzibą w: Al. Jerozolimskie 132, 02-305 Warszawa (Pracodawca), jako administratora danych osobowych w celu przeprowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.
Twoje dane osobowe będą przetwarzane w oparciu o następujące podstawy prawne: (a) aby podjąć działania na Twoje żądanie przed zawarciem umowy (np. informacje o oczekiwanym wynagrodzeniu i dostępności do rozpoczęcia pracy); (b) w oparciu o nasz prawnie uzasadniony interes (np. imię, nazwisko, data urodzenia, dane kontaktowe, wykształcenie, kwalifikacje zawodowe, przebieg dotychczasowego zatrudnienia); c) w oparciu o Twoją zgodę, która wyrażona jest poprzez przeslanie dokumentów aplikacyjnych zawierających takie informacje jak np. wizerunek czy zainteresowania.
Podanie wszystkich danych osobowych, o których mowa powyżej jest dobrowolne, natomiast dane wymienione w lit. a) i b) są niezbędne do wzięcia udziału w rekrutacji. Niepodanie danych skutkuje brakiem możliwości rozpatrzenia kandydatury. Podanie pozostałych danych jest dobrowolne, ale może pomóc w sprawnym przeprowadzeniu procesu rekrutacji.
Masz prawo żądać dostępu do Twoich danych (w tym uzyskania ich kopii), sprostowania danych, ich usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przeniesienia, jak również wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania. Masz także prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.
Twoje dane osobowe mogą zostać przekazane dostawcom usługi publikacji ogłoszeń o pracę, dostawcom systemów do zarządzania rekrutacjami, dostawcom usług IT (hosting), dostawcom systemów informatycznych.
Podane przez Ciebie dane osobowe nie będą wykorzystywane w celu profilowania albo podejmowania decyzji w sposób zautomatyzowany.
Twoje dane osobowe będą przetwarzane przez okres maks. 1 roku od zakończenia publikacji ogłoszenia, chyba, że wyraziłeś odrębną zgodę na wykorzystanie Twoich danych osobowych w przyszłych rekrutacjach.
W celu realizacji praw lub w przypadku jakichkolwiek pytań związanych z przetwarzaniem Twoich danych osobowych skontaktuj się z nami pod adresem: bogdan.derdzinski@edge1s.com.

  • Praca Wrocław
  • Business Development Manager Wrocław
  • Wrocław - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    102 073
    17 509