Business Development Specialist
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, mazowieckie, Polska
Aon Polska Sp. z o. o.
8. 6. 2024

Aon jest firmą znajdującą się na liście Fortune 500 jako światowy lider w zarządzaniu ryzykiem, sprzedaży ubezpieczeń, reasekuracji i działalności brokerskiej.

Oddział Aon w Warszawie poszukuje obecnie osoby na stanowisko: Specjalisty ds. Rozwoju Biznesu

Zakres zadań na stanowisku:

  • Pozyskiwanie nowych klientów oraz poszukiwanie nowych możliwości biznesowych w zakresie ubezpieczeń komunikacyjnych,
  • Realizacja zaplanowanych kampanii sprzedażowych oraz własne działania,
  • Tworzenie i ulepszanie metod sprzedaży,
  • Budowanie relacji z Klientami,
  • Organizowanie i uczestnictwo w spotkaniach biznesowych i informacyjnych z potencjalnymi klientami,
  • Utrzymywanie relacji z innymi działami firmy (w szczególności z obszarów sprzedaży, brokingu, operacji oraz szkód) w celu zapewnienia realizacji budżetu ubezpieczeń komunikacyjnych.

Od kandydatów oczekujemy:

  • Zaangażowania i odwagi do pracy z klientami,
  • Znajomości produktów ubezpieczeniowych,
  • Doświadczenia w sprzedaży,
  • Dobra znajomość MS Office.

Oferujemy:

  • Pracę w przyjaznym i profesjonalnym zespole,
  • Możliwość zdobycia cennego doświadczenia w międzynarodowej firmie,
  • Możliwość rozwoju zawodowego,
  • Prowizje kwartalne powiązane z wynikiem.

  • Praca Warszawa
  • Business Development Manager Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    72 121
    13 678