Business Development Manager/Product Manager
  • Zagłębie Dąbrowskie
śląskie, Zagłębie Dąbrowskie, śląskie, Polska
Hays Poland
15. 9. 2024
Informacje o stanowisku

Opis stanowiska pracy

Zagłębie Dąbrowskie
NR REF.: 1188590

Twoja następna firma
Dla naszego Klienta, lidera w branży przetwórstwa tworzyw sztucznych, poszukujemy Kandydatów na stanowisko:
Business Development Managera/Product Managera.

Zakres obowiązków:
Rozwój oferty produktowej firmy, wraz z tworzeniem polityki cenowejAktywne pozyskiwanie Klientów na terenie całej Polski oraz za granicąUtrzymywanie stałego kontaktu z aktualnymi klientamiPrzygotowywanie ofert handlowych i sprawowanie nadzoru nad realizacją zamówień do klienta, bezpośrednia współpraca z DOKObserwowanie trendów rynkowych, działań konkurencji, ich analiza oraz prezentacje wnioskówProwadzenie i finalizowanie rozmów handlowych z klientamiPrzygotowywanie ofert handlowych i kalkulacji cen

Czego potrzebujesz, aby osiągnąć sukces?
Doświadczenie zdobyte w działach sprzedażyZnajomość branży przetwórstwa tworzyw sztucznychWysoko rozwinięte umiejętności analizowania, wyciągania wniosków, poparte znajomością MS Excel
Umiejętność wyszukiwania nowych kierunków rozwoju produktówWyższe wykształcenieZnajomość języka angielskiego w stopniu biegłymPrawo jazdy kategorii B

Co zyskujesz?
Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracęAtrakcyjne wynagrodzenie (podstawa i premia miesięczna)Profesjonalne narzędzia pracy (samochód służbowy do prywatnego użytku, komputer, telefon)Pakiet benefitów

Co powinieneś zrobić?
Jeśli ta oferta jest idealna dla Ciebie, kliknij ‘Aplikuj’ i prześlij nam swoje aktualne cv.

Hays Poland sp. z o.o. jest agencją zatrudnienia zarejestrowaną w rejestrze prowadzonym przez Marszałka Województwa Mazowieckiego pod numerem 361.

  • Praca śląskie
  • Manager Siemianowice Śląskie
  • Manager Piekary Śląskie
  • Manager Ząbkowice Śląskie
  • Manager Oborniki Śląskie
  • Manager Stronie Śląskie
  • Manager Miasteczko Śląskie
  • Manager śląskie
  • śląskie - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    110 929
    20 567