Business Development Manager - Logistyka kontraktowa
  • Gdynia
Gdynia, Gdynia, pomorskie, Polska
FallWork Sp. z o.o.
17. 10. 2024
Informacje o stanowisku

Opis stanowiska pracy

Zakres obowiązków:

• Pozyskiwanie nowych Klientów w zakresie obsługi logistyki magazynowej

• Prowadzenie procesu sprzedaży od początku do końca

• Współpraca z działami operacyjnymi

• Zapewnienie kompleksowej obsługi Klientów i utrzymywanie jakości usług.

Wymagania

 Wymagania:

• Kilkuletnie doświadczenie w sektorze sprzedaży usług logistyki magazynowej

• Umiejętność realizacji celów, determinacja w działaniu

• Dobra organizacja pracy własnej

• Samodzielność

• Gotowość do pracy delegacjach na terenie całego kraju

• Znajomość języka angielskiego

• Prawo jazdy kat. B

• Mile widzialne wykształcenie kierunkowe

 Oferujemy:

• Zatrudnienie w wymiarze pełnego etatu

• Pracę hybrydową

• Atrakcyjne wynagrodzenie

• Samochód służbowy

• Pakiet medyczny, kartę Multisport, bilety do kina, dofinansowanie do szkoleń

• Pracę w firmie działającej na rynku od ponad 30 lat

  • Praca Gdynia
  • Business Development Manager Gdynia
  • Logistyk Gdynia
  • Manager Gdynia
  • Content Manager Gdynia
  • HR Manager Gdynia
  • Account manager Gdynia
  • Project Manager Gdynia
  • Product manager Gdynia
  • Key Account Manager Gdynia
  • Gdynia - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    92 671
    16 662