Business Development Manager / ka
  • Wrocław
Wrocław, Wrocław, Województwo dolnośląskie, Polska
Deep Grey Sp. z o.o.
16. 9. 2024

Cześć, szukamy osoby do wypełnienia ważnej roli w naszym zespole - Business Development Managerki / Managera.

Osoby która będzie odpowiedzialna za rozwój biznesu i nawiązywanie relacji z nowymi klientami.

Szukamy osoby otwartej, komunikatywnej i doświadczonej w sprzedaży. Zależy nam na kimś kto zna branżę MICE, lubi marketing i jest doświadczonym pracownikiem.

Jesteśmy małym zespołem, więc równie istotne jest, żebyśmy się polubili i mieli wspólny język.

O nas:

Jesteśmy zgranym zespołem indywidualistów. Każdy z nas ma inne talenty i spojrzenie na świat. Łączy nas jednak otwartość na ludzi i świat oraz pasja do robienia wyjątkowych wydarzeń.

Organizujemy eventy - działamy w branży B2B.

Staramy się aby każdy nasz kolejny event był lepszy od poprzedniego, unikamy sztampy, ważna jest dla nas jakość i detal.

W naszym zespole są wyłącznie doświadczone, samodzielne osoby - pozwala to na wzajemną wymianę wiedzy i doświadczeń.

Idealna kandydatka / kandydat:

  • Ma doświadczenie w zakresie rozwoju biznesu
  • Ma doświadczenie w branży MICE (optymalnie) lub marketingu
  • Bardzo dobrze posługuje się językiem angielskim
  • Biegle posługuje się językiem polskim
  • Potrafi i lubi pisać
  • Jest samodzielny w działaniu
  • Lubi ludzi i umie budować z nimi długofalowe relacje

Zadania:

  • Poszukiwanie nowych możliwości rozwoju biznesu
  • Aktywne pozyskiwanie nowych Klientów
  • Wyszukiwanie przetargów i ich analiza
  • Opracowywanie ofert handlowych
  • Analiza rynku oraz identyfikacja możliwości rozwoju
  • Udział w eventach Agencji - celem poznania sposobu pracy i zrozumienia naszych wyróżników
  • Raportowanie do zarządu

Co możemy Ci zaoferować:

  • Umowa o pracę lub umowa B2B - decyzja należy do Ciebie
  • Wynagrodzenie podstawowe + premie od uzyskanych wyników
  • Prywatna opieka medyczna
  • Możliwość pracy w najładniejszej przestrzeni we Wrocławiu - Concordia Design
  • Możliwość pracy hybrydowej
  • Narzędzia do pracy (komputer, telefon, CRM, inne jeśli potrzebujesz)
  • Możliwość udziału w konferencjach, szkoleniach podnoszących Twoje kwalifikacje
  • Wsparcie doświadczonego zespołu

Aplikując - napisz kilka zdań o sobie, swoim doświadczeniu, aspiracjach, planach - chcemy zobaczyć kim jesteś, a nie tylko przeczytać CV.

  • Praca Wrocław
  • Business Development Manager Wrocław
  • Manager Wrocław
  • Account manager Wrocław
  • Project Manager Wrocław
  • Product manager Wrocław
  • Content Manager Wrocław
  • HR Manager Wrocław
  • Key Account Manager Wrocław
  • Wrocław - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    107 069
    20 392