Business Development Manager
  • Wrocław
Wrocław, Wrocław, Województwo dolnośląskie, Polska
QSense
22. 10. 2024
Informacje o stanowisku

Zakres obowiązków:

  • Aktywne pozyskiwanie nowych Klientów,
  • Sprzedaż usług outsourcingu procesów, pracy tymczasowej i rekrutacji stałych,
  • Pozyskiwanie i analizowanie informacji dotyczących potencjalnych Klientów, rynku oraz konkurencji,
  • Realizacja KPI i planów sprzedażowych,
  • Rozpoznawanie i definiowanie potrzeb klientów,
  • Przygotowywanie ofert i prezentacji sprzedażowych,
  • Kształtowanie oraz dbanie o pozytywny wizerunek firmy,

Oczekiwania:

  • Min. 5 lat doświadczenia w pracy w roli business development w sektorze sprzedaży usług,
  • Bardzo dobra znajomość lokalnego rynku (firm produkcyjnych),
  • Samodzielność i determinacja w osiąganiu wyznaczonych celów sprzedażowych,
  • Język angielski umożliwiający swobodną komunikację biznesową,
  • Prawo jazdy kat. B,
  • Umiejętność właściwej identyfikacji potrzeb Klientów,
  • Umiejętność swobodnego prowadzenia negocjacji oraz rozmów z osobami decyzyjnymi na różnych szczeblach hierarchii firmy,
  • Wysoka kultura osobista i entuzjazm do pracy,
  • Bardzo dobra organizacja pracy i zarządzanie czasem,
  • Wytrwałość w dążeniu do realizacji celu i silna motywacja do sprzedaży,
  • Samodzielność i zdecydowanie w działaniu.

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub B2B,
  • Samochód służbowy,
  • Pełne wdrożenie i wsparcie na każdym etapie współpracy,
  • Wyzwania dające możliwość realnego rozwoju zawodowego i osobistego,
  • Możliwość realizacji swoich pomysłów i wdrażania nowych rozwiązań,
  • Kartę Multisport,
  • Prywatna opieka medyczna LuxMed,
  • Zniżki na studia WSB Merito,

  • Praca Wrocław
  • Business Development Manager Wrocław
  • Manager Wrocław
  • Account manager Wrocław
  • Project Manager Wrocław
  • Product manager Wrocław
  • HR Manager Wrocław
  • Content Manager Wrocław
  • Key Account Manager Wrocław
  • Wrocław - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    91 008
    16 699